Forumun Enleri

2018 senesinde forumun en eskisi benim

Artık benim hahahahahah

Stromtrooper’a ne oldu başkan? Açıklama var mı? @bekircem

Ahahahahaha tam kötü gülüşü attın.

Yalnız bir üyeyi banlamak için daha saçma bir sebep bulunamazdı herhalde djdjdkskdkekdk (@Queen_Arianne’den bahsediyorum). O değilde, bu başlığı yavaştan canlandıralım ya. En azından daha önce yapanlar V2 yapsınlar. Canıma gömülmek çekti. Hem ne güzel like kasarlar.

rapor sisteminin amacı dışında kullanmak çok büyük bir suç

Dayatılan her kuralı sorgulamadan kabul etmen beni şaşırttı. Pasiflik var mı hafiften?

Gıcıklığına ve trollüğüne bura ın kurucusunun yorumunu linç etmişlerdi. Bayanherkes raporladıydı ki mesajları silinsin bekirin. Haklı haksız bilemeyeceğim çünkü umursamıyorum. But ban was coming.

Hatırlıyorum o olayı. Benim haberim yoktu yoksa ben de rapora abanıcaktım o zaman, bu yüzden banılan büyük bi kitlenin içinde olamamıştım. Bi de ismi lazım değil raporlamasına rağmen banılmayan bi üye var ki adı saydam ezik silik üyeye çıkmıştı, bu yüzden linç yemişti.

beni unutmuşsun kankam üzdü

üşenmeden yorumların hepsini tek tek okudum.Aklıma gelen ilk soru ; bu kadar üyeye ne oldu ? Kendilerimi bırakıp gitti yoksa gaz odalarına mı tıkıldılar ? Bazılarının banlandıgını biliyorum.Bazıları Fake hesaplarla devam ediyor.en azından bunu hissediyorum.ama yinede büyük bir çoğunluğu yok. Forumdaki aktif üye sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.kimisi “müdavim” ünvanını kaybetmemek için giriş yapıp çıkıyor.Kimisi muhabbetlere dahil olmadan sadece gözlem yapıyor.Kimiside 1 gün var 1 ay yok.Bizlerde ; körler,sağırlar birbirini ağırlar misali aynı kişilerle aynı konuları konuşup duruyoruz.Keşke daha çok ses daha çok renk olsa.

Zamanında vardı forum değişti böyle oldu eskiden daha canlıydık.

3.5 ayın sonunda bu baslıgı hortlatma zamanı geldi.Aktif üyeler hakkındaki görüşlerim şu şekildedir ;

En kafa dengisi : @Zeki_Lann
En cana yakını : @YeniAy_Ottoman
En kompleksizi : @Robb-Stark
En Mesafelisi : @Muratkocak
En oturaklısı : @Argos
En sempatigi : @fecr @Mioni
En aktifi : @Symmachus
En duygusalı : @Cassiopeia
En olgunu : @Starkgaryen

Daha da yazardım da 10 dan fazlasını kabul etmiyor.

Bence forum da benden daha duygusalları var. :smile: ben o kadar değilim diye düşünüyorum. Ama senin takdirin tabii :slight_smile:

Bence de son ikisi yer değişmeliymiş .d

Evet biliyorum,durduk yere basıma is acmamak icin kıvırdım çünkü ne tepki verecegini kestiremiyorum.Af buyur, nazım sana gecti :grin:

En mesafeli? anlamadım

Hacı sen her muhabbete katılmıyorsun.gerekteginde yorum yapıyorsun.bu yuzden mesafeli dedim.

Hım aslında öyle değil şu aralar yoğunum dershane falan onlarla uğraşıyorum foruma pek vaktim olmuyor. Ama genelde giriyorum birde çok saçma yorumlar görünce yazma isteği gelmiyor. Forumda konuşulacak herşeyi konuştuk neredeyse teori, inceleme vs bir doygunluk hissi verdi bu bana ama forum dışında mesafeli biri değilim forum dışında çoğu şeyi rahat bir şekilde konuşuyoruz. trolleme de olmuyor🙂

Evet bu durumun farkındayım.ben olsam bende sıkılırım.yani su 3.5 aylık kısa surecte,ben bile sıkıldım.Farklı muhabbetler acmak istiyorum ama ondan da yas sınırına takılıyorum.Forumun yas ortalaması 22 eee haliyle bazı konularda anlasamıyoruz.anlasamıyoruz derken,tartısmadan bahsetmiyorum.birbirimizi anlamıyoruz.farklı jenerasyonlarız.