Forumun Enleri

Oturaklı ne yav?

Ben de bir güncelleme yapayım hazır konu açılmışken. Sadece @Miro abinin diriltmesiyle kalmasın.

En yürüyen a haber + en çalışkan @YeniAy_Ottoman

En ağır oturaklı üye + en eski arkadaş @Cassiopeia

En hareketli, konu olsa da tartışsak kafasında olan kendi de kafa olan @Miro

En prenses + son Dany’ci + sıcakkanlı @Starkgaryen

En nerd @ichigo

En fazla yanlış anlaşılan + hızlı sinirlenen @fecr

En abi+underrated @The_Sworn_Sword

En uç kuramlar ortaya atan ve bu konuda kafamın uyuştuğu yegane üye @argos

En güzel kuramları çevirmiş olan @Brandon_Stark

En fazla garip teoriyle gelen(üzgünüm Cat varis falan değil :S) @Afalinaemre

En garip, çözülemeyen ladyforlorn

Sende rakı-balık eşliginde,her türlü konuyu konusacak,her ortama girecek potansiyel gordum.bu yüzden oturaklı dedim.

En ucuk teorileri üreten sensin @Symmachus

:unamused:

020202020022”02020

Laf aramızda reelde muhabbetim güzeldir. Rakı içmem Şarap içerim)

ha işte o yanlış anlaşılma beni sinir ediyor yoksa kişiler ile sıkıntım yok
düşüncemi değil kendimi anlatmakla uğraşmam gerekiyor ve kendimi niçinb anlatmak gereksin ki…
NEYSE TEŞEKKÜRLER AMA BUNDAN SONRA LÜTFEN BENİ DAHİL ETMEYİN BU OYUNLARA

Şaraba da kül atıyor musunuz Lord Argos.

Kendisinin Krallığını tanımalısınız. Lady kral muhafızı katili

Bir yıldan fazla süredir kralcılık oynamasına müsaade ediyorum. Batı’nın bölünmüş olması işime gelir.

Küllü severim onu da. Ama kendi kendimi Külizinden sürgün ettikden sonra kül görünce duygulanıyorum, külsüz içiyorum bu yüzden(

Lord El gitmenize çok üzüldü tahtınıza oturmaya utanıyor diye duydum.

Doğru duymuşsun, yerimi varisim Prens Leo’ya devrettim.

Prense başarılar o zaman yeni bir savaşta görüşmek üzere.

Bir mürekkeb balığıyla savaşmaya tenezzül etmem. Ben de size batı denizinin kayalıklarındaki kasvetli köylerinizde keçilerinizle mutluluklar dilerim.

İsteseniz de savaşamazsınız zaten sadece yem olursunuz.

izmir-selçuk’a yolun düşerse misafir ederim.5 kuruşta paramız gitmez.her günde şarap içeriz.Bu Nasıl olcak dersen ? anlatayım ;

Çalıştıgım otelin lojmancısı kankam.bize oda ayarlar.

Yemegi otelde yeriz.acık bufe !

Sirince’yi duydun mu bilmiyorum ? Türkiye’nin şarap baskenti.her yer sarap dukkanı.Dukkanların onu tadımlık sarap fıcılarıyla dolu.5 tane dukkanı gezdik mi kafayı buluruz.400-500 dukkan var ! üzüm sarabı,cilek sarabı,elma sarabı ganiii…Hayko cepkin’in dukkanı var.onun yanına gotururum.resim cektirirsin.

Kalacagımız lojman denize sıfır.geceleri sahil turist kaynıyor.o iside artık kendin gorursun.herseyi benden bekleme :grin:

Beni de götür, Evropalının meyve suyu gibi içtiği şeyleri alırken İslamcılar yüzünden klasik romanlardaki fakir çocuklar gibi hissetmekten bıktım :S

Ne nerdü be. Entelektüel denecek. Entellektüel de diyebilirsiniz, buna şzin veririm çünkü zekamı özmeye çalışıyorsunuz. Bilgimi ve kültürümü övdüğünüze göre, böyle yanlışlar yapmanızda hata görmem. Dengim değilsiniz hahahayt

Nerdlük tam sana oturan şey işte. Hem fantastik edebiyat, oyun, rpg gibi türevleri sevip hem de entelektüel birikimi iyi olanlara deniyor daha kapsayıcı .d