Forumun Enleri

Tamam sana söz o tarafa yolum düşerse mutlaka bulucam seni, kanka. Şirinceyi hep merak etmişimdir. 2012, 21 Aralık Kıyametinde Şirince zarar görmüyücek diye söylemiştin o zamandan dikkatimi çekmiştir.

Bu iyiydi ama neden böyle dediniz anlamadım :grin:

Hocam siz gerçek robb stark değilsiniz. Jetö’ye üye olan robb stark olamaz.
Mesela benim hanem Blacfyre avatarım Targeryan adım Greyjoy ama ben bunu temellendirebilirim

Benim ilk girdiğim zamanlarda aktif olduğundan ve bende kimseyi tanımadığımdan dolayı yorum yapamamıştım,-iyi ki de yapmamışım,gereksiz önyargılı yaklaştığım üyeler vardı- o yüzden @Miro sağolsun,şimdi yapacağım :slight_smile:
En çalışkan+en inatçı+hafif çatlak bulduğum üye :smile: @YeniAy_Ottoman
Fikirsel olarak en uyuştuğum+ aslında oldukça iyi bir arkadaş olmasına rağmen yanlış anlaşıldığını düşündüğüm üye @fecr
En Sherlock Holmes+ İyi ve güzel bir Dost olan üye @Symmachus
Tanıdıkça kendini sevdiren + bir çoğumuzun saygı duyduğu ve dany konusunda korktuğu, bence En içten üye @Starkgaryen
En Pozitif ve Samimi üye @Miro
En Entelektüel + ufku açan üye @ichigo (kendisine entelektüel kelimesi için teşekkür ediyorum çünkü uygun bir kelime düşünürken paylaştı )
Troll kişiliğinin altında derin bir bilgi birikimi yattığını düşündüğüm üye (en azından seri için) @argos
En güzel teorilerden birkaçının ait olduğu+ Forumun Abisi olan üye @The_Sworn_Sword
Çeviri konusunda en başarılı ve aktif üye+ Stannis severlerin son kalesi olduğu için daha aktif olmasını dilediğim üye @Ulu_Kurt

10 üye sınırı olduğu için eklemek istediğim üyeleri buraya yazacağım:
en orijinal kullanıcı adına sahip+güzel yorumları dolayısıyla daha fazla aktif olmasını istediğim üyelerden @Muratkocak
En gizemli takılan,benim de merak ettiğim @ladyforlorn

Gizemli takılmak mecburiyetinde kaldığım için öyle takıldım eski hesabım buydu @catto banı iki hafta önce açıldı ama hala o hesaptan yazamadığım için bu hesabımı kullanıyorum moderasyonun ne yapacağı da umurumda değil artık beklemekten sıkıldım ya tekrar banlasınlar ya da ne engel varsa hesabımda kaldırsınlar da o hesaba geçeyim.

merak ettim sen de şu 20 karakter olayında banlananlardan mısın? yoksa tartışma filan için mi?

Evet orada banlandım

Yani eski üyelerdensin.diğer hesabını bilmiyorum ama bu hesap isim olarak filan sana daha uygun gibi. ya da ben buna alıştığımdan bana öyle geliyor. :slight_smile:

diğer hesabım zaten lakabım gibi bir şey reel hayatta da bana öyle diyorlar bu nickimi en sevdiğim kılıçtan aldım.

beklerim,baş göz üstüne.o kıyamet hikayesi sevan nisanyan’ın basının altından çıktı.kendisi sirince’yi,sirince yapan heriftir.Ali nesin’in matematik köyü de dahil,sirince’nin 4/3 onun(bu arada Ali nesin’le de tanısıklıgımız var.Adam da (0) kompleks…Ona bir seferinde adıyaman tutunu goturdum.sarma iciyor.gelirsen oraya da gideriz) neyse,sevan kuyuya taş attı binlerce deli peşinden gitti.kıyamet sirincede koptu.millet “ee hani kıyamet kopmadı” deyincede " iyi yaa.daha ne istiyorsunuz ? ölmek mi ?" deyip yüzsüzlükte çīgır actı.Sagolsun hem o hemde bizler iyi para kaldırdık.lakin hukumet “var mı ulan tek basına yemek” deyip onu iceri attı.en son Yunanistan’a kacmastı ne oldu bilmiyorum.kendisi Jet fadıl dan sonra ideolum olur.keriz silkmede ustlerine yok.gıpta ediyorum.

Sen forumdaki en rahat adamsın.her telden calıyorsun.eglenmeye ,zaman oldurmeye bakiyorsun.like konusunda tribe girmiyorsun,elime mi yapısacak deyip (basıp geciyorsun (bende oyleyim) sende kompleksin ( i) si yok.kompleksiz demiyeyim de ne diyeyim ?

Tesekkur ederim.o sizin samimiyetiz :blush: :grin:

Kasap önünde bekleyen kedi gibisin.buyur hacı sende gel.Burda bahsettigin guruh yok.marjinal olmayını dovuyoruz.

peki özel değilse neden ‘catto’ diyorlar sana ? :thinking:

adım çağatay catto diyorlar ya da çato

Euron Greyjoy seven birileri varmış forumda (Duygulandım)

Herif zaten Greyjoy kullanıyor hane olarak nolacağdı?

DuyGül andırdı :frowning: şu 20 kuralı olmadaydı sadece onu yazardım

Euron Greyjoylardan farklı bir kişi. Greyjoy sevmek ayrı Euron sevmek ayrı.

Greyjoy seven birisi serseriliği, yağmayı, pisliği genel olarak seviyor demektir. Euron da bunun şekle gelmiş hali.

Yav hocam ne alakası var? “Targeryan sevenlerde insanları yakmayı seven kişilerdir” mi diyelim

Targaryenlerin olayı insan yakmak mı?