Forumun Enleri

Efendim,3.5 ayın sonunda bazı üye arkadaşlarımız hakkında tespitlerde bulundum.ama bunu detaylandırmadım.“En cana yakını” dedim,öyle bıraktım.ve bunun verdigi pişmanlıkla ya da eksiklik diyelim,detaylandırmaya karar verdim.sizden ricam ; like’lamayın ! bu yorumu like icin yapmıyorum,eksikliğimi gidermek için yapıyorum ;

@YeniAy_Ottoman : Foruma üye olduğum ilk günlerde ; bana en yakın davranan,hatalarımı ve eksiklerimi görmezden gelen ; kibrini ve kompleksini görmedigim iki kisiden biri oldu.bu yüzden ona En cana yakını dedim.

@Symmachus : Foruma ilk ûye oldugum zamanlarda " Hacı,burada dizi hakkında konusulmaz.Kitapları okumadan dolanma, oku öyle gel." demisti.onda hafif kibir sezmistim.sag olsun beni yanıltmadı.Özünde iyi biri,kibrini yenebilirse daha iyi olucak.ondan halen ümitliyim.bu yüzden “En aktifi” deyip gecistirdim.

@Zeki_Lann : Kullanı adı gibi zeki biri.En güzel dostluklar kavga ile başlar sözünün canlı kanıtı.Gerci biz kavga etmedik, onunla ottoman’ın bir paylasımında muhabbet ettik.banlanan arkadasları icin sitem ediyordu. sanırım bana karsı da ön yargılıydı.beni sevmiyordu.bu ön yargıyı kırmayı basardım galiba.simdilerde iyi anlasıyoruz.birbirimizi anlıyoruz.kafa adam.bu yüzden ona En kafadengi dedim.

@Cassiopeia : Foruma üye oldugumda bana yakın davranan,hatalarımı ve eksiklerimi görmezden gelen ; kibirsiz,kompleksiz ikinci kişi.Ben dizinin gazıyla Sansa’ya sallarken bile,alttan aldı.yılmadı,oku dedi ve geldigim durum profil resmimde gözüküyor zaten,anlatmama gerek yok.onada bir sey demem lazımdı yanlislikla En duygusal dedim.simdi duzeltiyorum ; En olgun kişi

@Starkgaryen : Kraliçem bana mesafeli davranıyordu,belki de ciddeye almıyordu.ben olsam bende almam.tanımadıgım kisiyi niye ciddiye alayım ki ? Sonra Dany’e karsı zaafını fark ettim.Cakallık yapıp bunun uzerinden yurudum.mahsusdan Dany muhabbetleri actım.Baslıklara damladım.en nihayetinde dikkatini cekmeyi basardım.simdilerde gayet iyi anlasiyoruz.Arada uçan tekmeyle dalıyor ama muhim degil.Dany hususundaki zaafina binaen En duygusal diyorum.

@fecr : Bana göre forumdaki en sempatik kişi sensin.Seni tanımıyorum ama kardesim gibi seviyorum.canımsın.

@Mioni : SanSan mevzusunda hem fikir oldugum tek kisi.Sempatik,bir o kadar da olgun.seni seviyorum.

Diger arkadaslarımıza detaylı acıklama yaptım zaten.son bir kisiyi daha ekleyip bitiriyorum ;

@Bekircem : Bana karşı şüphelerin oldugunu seziyorum.“Acaba banladıgım hesaplardan mı” diye dusunuyorsan degilim.Vallahi de degilim.Billahi de degilim.Bu benim ilk ve son hesabım.Olsaydı anlardın.bir insan kullanici adini degistirebilir ama karekterini degistiremez ! Yorumlarimdan,hal ve hareketlerimden anlardin.Ben mod degilim ama coklu hesap kullananlari anliyorum.Espri anlayislari,bakis acilari,tepkileri ve yorumlari onlari ele veriyor.kim olduklarını sorma söylemem.kitabımda adam satmak yoktur.sanada En şüpheci diyorum sevgili admin.

kendimi tam tersi kulvarda görüyorum özellikle bu forumda ama en azından sana kendimi anlata bilmişim bu büyük mutluluk benim için
güzel düşüncelerin için çok çok teşekkürler
sende benim kardeşim dostumsun :slight_smile: <3

@Miro öncelikle çok teşekkür ederim. hafiften ufak çaplı bir depresyon geçirdiğim şu günlerde beni güzel düşüncelerinle mutlu ettin. :slight_smile:

SSD Fahri Lordu olarak zaten sana da öyle bir profil resmi yakışır :smiley: ama sansa-sandor hakkında bir sürü kitap çizimi varken dizideki sansa’yı kullanmana şaşırdım biraz :smile: dipnot:SSD(Sansa Severler Derneği)

böyle bilinmekte kulağa çok güzel geliyor. :hugs: bundan sonra sohbetlerde ergen filan diyen olursa bunu ss alıp havamı atacağım :smile:

Bilmukabele mirocuğum. Seviliyorsun <3

Kendini kimseye anlatmana gerek yok.Görmek isteyen görür zaten.İstemeyen de kaşın kara,gözün ela,bir kusur bulur.İs ego masturbasyonuna varır.Sen kendini bildikten sonra gerisi muhim degil.keyfine bak :grin:

Önemli değil.Ben olanı yazdım.ilk gunden bu yana destek oldunuz.asıl ben teşekkür ederim.Aslında son 2 gündür bende iyi değilim.bakma burada geyik yapıyorum ama ruhum başka yerde.Bir rüya gördüm,Kudüs gibi bir yerdeydim.Minareler,Çanlar,Sinegoglar vs.Sehirden çıkmaya çakışıyorum ama dönüp dönüp aynı yere geliyorum.Derken hava karardı,kendimi bir sisin içinde buldum.sonra silah sesleri gelmeye başladı.Çatışma gibiydi.Seslerden uzaklaşmak için yürüdüm…yürüdüm…yürüdüm…en sonunda sisten çıktım.karşıma üstü başı yırtık,kaşları olmayan,dişleri çürümüş,cinsiyeti belli olmayan biri çıktı ve vurulduğumu söyledi.Vucuduma baktıgımda kevgire döndüğümü fark ettim.İnce Memed misali 33 kurşun yemişim ve yere düştüm.gözlerime perde indi.ondan sonra uyandım.ter içinde kalmışım.bir daha da yatamadım.o kafayla işe gittim.is yerindeki arkadaslara anlattıgımda kimi karabasan dedi.kimi kıçın acıkta kalmıs dedi.Kimi hayr olsun dedi.Google de Rüya tabirlerine baktım ; Kurşun yemek sırılsıklam Aşk anlamına geliyormus.nasık aşksa artık 2 gündür kendime gelemedim.saat 2 oldu hala ayaktayım.Anlayacağın bende depresyondayım :grin:

Gercegi varken cizimi kullanmayayım dedim.Sophie konuşmayınca daha güzel duruyor bakısları hosuma gitti :grin:

Valla ben senin ergenligini görmedim gayet olgunsun.Ergen diyen varsa buyursun :grin:

Eyvallah kardesim.Bende sana karşı boş değilim :grin:

kendimi anlatmaya uğraşmıyorum ama yanlış anlaşılmak ve bunu sık sık yapmak can sıkıcı :smiley:
ve birşey daha

buna sonuna kadar katılıyorum. Benim çıldıracağım yerlerde sakin kaldı benim asla aklıma gelmeyen ayrıntılar ile çok güzel cevaplar verdi

Yanlıs anlaşılmıyorsun sevgili fecr.Hataların ve kusurların üzerinden seni vurmuya çalısıyorlar.kendilerini tatmin ediyorlar.sanki kendileri dört dörtlük müş gibi.Hangimizin kusuru yok ki ? Banada imla kurallarının ırzına geçiyorsun,Tdk’ya tepki diye dogmusun diyorlar,sanki Turkce dersindeyiz anasını satayım.onlarda ögrencisini azarlayan,ögretmen…de" ayrı “da” ayrı,oraya (; ) konulmaz,buraya (,) konulmaz…ehhh bi salın lannn.Mobilden giriyoruz.o kadarına da sukredin.ne dedigimiz anlasıldiktan sonra ne bu hiddet ne bu celal ? gidin kumda oynayın diyesim geliyor ama demiyorum sevgili fecr.koy veriyorum.Ciddiye almiyorum.cevap yazmıyorum.sende öyle yap cnm.koy ver gitsin :grin: