Forumun Kayıp Üyeleri

Yakışıklı çocuk bir gun mesaj atar belki ama su ara degil

Zamanında nasıl olsa birgün GoT’a başlar siteye de üye olurum diye @Monkey_D_Luffy isimli bir nick almıştım taa 2013 civarı olması lazım. Ama başlamam yıllar almış, başlayıp bitirdikten sonra da üyelik gelmedi aklımda. Sonra hep takıldığım başka bir forumun Asoiaf konusunda doğal olarak pek güçlü olamadığını görünce başka forum sitesi arayıp burayı buldum. Tabi o zamanlar çok farklı olduğu için eskiden üyelik aldığım site olduğu aklıma gelmemişti. Sonradan anlamıştım. Her neyse şimdilerde unuttum gitti şifresini.

Her neyse bunu neden anlattım? O güzelim nicki almak isteyip kapıldığını görünce hayal kırıklığına uğrayan ve bir gün bile nicki alanın siteye girmediğini görünce kim bu keko diyen arkadaşlar varsa, o nick bana ait.

Seni hatirliyorum kardesim ben de JamielannisteR’im

Karıştırıyorsundur sitede 1 dakika falan bulunmuştum çünkü :D. Haa bakıp kim lan bu üye dediysen orası ayrı tabi.

Bu kayıp üyeler hep kuyuya düştüler forum da bir kurtarma timi kurup kuyulara inmemiz lazım

Benim Queenim nerde ? Lannis Lordum ? Nerdesiniz

Oberyn buraya gelmese de olur. Kendisi kaliteli bir yaşam sürüyor eminim ki. Burası trollesek trollenmez, tartışsak tartışılmaz bir yer haline geldi, ve de arkadaş dediği anlaştığı kişilerden kaçı burada acep? Öyle işte.

Stromtrooper nerede??? Kimi sevsek gidiyor be abi…

dostlarım ben kayboldum. Anlamlı…

Stromtrooper nerde? sen gittin yetim kaldık

Geri döndüm merak etme :’))) ben de seni cok ozledim

@Quenn_Arienne

Doğrusu kendisiyle hiç konuşmadım, ancak eski konularda falan mesajlarını görüyorum. İlginç bir üyeye benziyor. Belki bir gün banı kalkar ve tekrar aktif olur denk geliriz. Gerçi pek anlaşabileceğimizi zannetmiyorum görüşleri ters biraz ama kavga etmesi zevkli olur gibime geliyor.

Queen Arianne banı kalkar kalkmaz geri dönücek ve silinen 300 küsür beyenisinin hesabını sorucak.

O ne zamana kadar ban yedi?

Onun yaptığı şeyleri yapıp ban ye belki öğrenirsin…

2020 di galiba ama merak etmeyin dönücek kararlı. Bu hesap onun için değerli. Multi açmak istemiyor ayrıca sınavlara hazılanıyor.

2019 2021 2022 olabilir, olmadı hedef 2023

Nereye kayboldun yine kraliçe? Küstürmeyin artık şu kızı, cidden yeter. @Stromtrooper

beni hatırladığın için teşekkür ederim mistress

Selamlar arkadaşlar.Ben bahsi geçen, önce JaimeLannisteR, T-Bag ve en son ThadCastle. nickli kişiyim ve ilk 100 üyeden biriyim.Sabahın 5’inde sıkıntıdan bir bakayım forum ne durumda diye girdim ve konu konuyu açtı, değişik duygular içinde yazıyorum :smiley: Öncelikle forumda kalbini kırdığım başta Bekir olmak üzere herkesten özür dilerim, hafızam şu zamanlarda kuvvetli değil çoğu şeyi hatırlayamıyorum.Yaptığım şeylerin belki o zamanlar mantığı vardır ancak şu an pek bir manası yok, 6-7 yıl geçmiş üzerinden ve herşeye rağmen forumun benim içinde olduğum dönemlerinden fazlasıyla zevk aldım çok güzel günlerdi. …

Abi banlanan bütün hesaplarımı senin açtığını ileri sürerek hep pacayi kurtardım. Bir zamanlar en cok tavsiye eden uye diye senin banli Jamie gözükürdü. Üzerinden az ekmek yemedim helal et abi