Forumun Twitter Hesabı

Herkese selamlar,

Arkadaşlar, bildiğiniz yahut bilmediğiniz üzere forumumuza ait bir Twitter hesabı mevcut. Aynı şekilde bir Facebook ve yeni açılan Instagram hesabı da var.

Ben ve @Cassiopeia Twitter hesabının yönetimini devraldık, elimizden geldiğince sık paylaşımlar yapmaya çalışacağız inşallah. Paylaşımlar konusunda fikirleri olan yahut ilgi çekici paylaşım olması açısından resimler yapacak/sahip olan arkadaşlar burada bize ulaştırabilir.

Hesabı olan arkadaşları da takibe ve paylaşımları RT yapmaya davet ediyorum. :slight_smile:

https://twitter.com/gameofthronest

Bu arada diğer hesaplarda görev almak isteyenler olursa yöneticiye yazabilirler, kendisi hem forum hem de tüm bu hesaplarla uğraşamıyor tabii olarak.

Ben de bir tane olsa güzel olurdu diyordum takipleyeyim bari :smiley:

Desteklerinizi bekleriz efem :slight_smile:

Twitter hesabında anket açtık, arada yapacağız böyle. Sizin de katkılarınızı bekleriz. :facepunch:

Ben Ejderhanın Oğullarının orada yayınlanması taraftarıyım. Çevirimin herkes tarafından okunması beni memnun eder :joy: Tabi çevirten Ulu Kurt yazarsanız ayrı bir havam olur :smirk:

1 Beğeni

Yayımlanmıştı galiba, tam hatırlamıyorum ama yayımlarız elbette. :crown::upside_down_face:

Düzenleme: Paylaştık :slight_smile:

1 Beğeni

İşte bu ya :smiley: yeni çevirilerde görüşürüz :wink:

1 Beğeni

Bekleriz efem :upside_down_face:

20209292029