Friends

Görüp görebileceğiniz en iyi Amerikan komedi dizisidir. Şu anda popüler olan komedi dizilerinin çoğu Friends’ten esintiler içerir hatta direkt arak espriler bile bulundururlar. How I Met Your Mother ise tam anlamıyla klonu gibidir. 1994-2004 yıllarınca sürmüş 10 sezon yayınlamıştır, ilk sezondan son sezona teknolojinin nasıl geliştiğini görmek ayrı bir zevktir. İlk sezonda kafam kadar telsiz telefonlar varken ileride cep telefonları falan kullanıyorlar, hoş. :biggrin:

hayatınızda görüp görebileceğiniz en iyi komedidir. 10 sezon yetmez, oturup baştan izlersiniz. ama en önemlisi, made my childhood.

dünyanın en komik dizisi bu olabilir.
5x14 de en komik bölümüdür.

Arkadaşlar
BU SEFER
OLUYO GALİBA!!

Gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisidir. 10 sezonu belki en az 4 kere izlememe rağmen her seferinde gülmekten yorulduğum dizidir. Bir çok komedi dizisinin esin kaynağıdır. Çok sevilen How I Met Your Mother neredeyse bu dizinin çakmasıdır. Herkese şiddetle tavsiye ederim. Favori karekterim Joey ve Ross dur.

@coldwater bana süper bir haber verdin. Dile benden ne dilersen:D

Dünyada daha iyisi yok. Her izlediğimde daha çok güldüğüm tek dizi.

@King at the Wall, canım sıkıldığında hemen 2-3 bölüm friends izlerim neşemi geri getirir:D

Aynen öyle. :smiley:

Toplam 10 sezon ve 238 bölüm çekilen dizi. 10 sezonda 5236 dakika, en az 4 kere izlemişimdir bu da 20944 dakika yapar 20944 dakika da yaklaşık 350 saat eder. Pişmanmıyım hayır:D İnsanın ruh sağlığını düzeltiyor.

How ı meet your mother i izliyorum ve bi ara baska bir forumda tartısma cıkmıstı friends vs how ı. da friends den esinlendi diyince bir üye friendsden önce de en az 3 nesil olduğu ortaya çıkmıştı.

Telefon zil sesim <3

@coldwater şimdi değil ama bir aralar benimde zil sesimdi:D

Yeniden çıkcakmış:O(kaldıkları yerden devam ediceklermiş)

@Stark Raider, o söylentiler her sene çıkıyor bizde ümit ediyoruz.

@Rhuarc gazetede gördüm:P

@Stark Raider, Hürriyet’te çıktı ama resmi hiç bir açıklama olmadı.

Sadece onda değil :slight_smile: @Rhuarc

@Stark Raider, inşallah sen haklısındır:)

Söylentileri ben de duydum ama şöyle bir şey de var: birkaç ay önce Lisa Kudrow Conan’a (Jay Leno da olabilir tam emin değilim) çıkmıştı ve Friends’in bir daha devam etmeyeceğini söylemişti (O sıralar yeni dizisi "Web Therapy"nin reklamlarını filan yapmak amacıyla çıkmıştı.). Hevesinizi baltalamak gibi olacak ama ne yapalım. :confused: