Galatasaray camiası ve FETÖ ile ilgili yorumlar

futbol
#1

Twitter da,Ekşi de,hangi mecraya girersem gireyim,rakip takım taraftarları başta Hakan şükür olmak üzere Galatasaray da Top koşturmuş bazı topçular üzerinden “Himmet ile kazanılan kupalar” “fetösaray” vb yorumlar yapıyorlar.Forum da bu zihniyete henüz rastlamadım ama Sosyal medya da epey fazlalar.Bu yorumları yapanların ya yaşları genç,ya futboldan bi haberler ya da fanatizmin kör ettiği art niyetli çuhalelar.bunun başka açıklaması yok.

Rakip takım taraftarlarının birbirlerine takılmaları,kızdırmaları gayet doğaldır.6saray,kedicikler vb…ama Real madrid,Arsenal,B.Dortmund,Leeds united ve o zaman ki diğer rakipleri mızı feto sayesinde yendigimizi düşünen ciddi bir kitle oluğunu görüyorum. Konuya dalmadan evvel baştan söyleyeyim ; Bugünlerde fetöcülere sovmeyeni dovuyorlar, 6 yıl evvel de sövenleri dovuyorlardı.belki 6 yıl sonra yine övmeye başlayacaklar burası Türkiye hic bir şeye şaşırmamak lazım.Ben Atatürkçü bir birey olarak taa 90’lar dan bu yana tarikatlere,cemaatlere,Din simsarlarına kılım. Hakan’ı da evvela bu sebeple sevmiyordum.sonra ilk eşine yaptıkları,televole muhabbetleri derken iyicine nefret ettim.2000’liler bilmez bir ara magazin programlarìnda cirit atıyordu ama söz konusu futbola gelirse işte orada hooop derim çünkü o dönemleri (90’ları) iyi bilirim.neredeyse bütün maçları izledim.neyse artık konuya gireyim ;

1- Evet Hakan şükür Galatasaray efsanesidir.bunu hiç bir Galatasaray’lı inkar etmez,edemez ! Adamın kariyeri ortada.

2- Hakan,attığı gollerle,oynadığı futbolla ve sahadaki mucadelesiyle efsane olmustur.fetöcü olduğu için değil !

3- Hakan, çekirdekten fetôcüydü.Yani Galatasaray’a geldiğinde (1990’lar dan bahsediyorum) herkes bunu biliyordu.Sırf bu sebepten ötürü taa o zamanlardan bile sevmeyeni çoktu.

4- Hakan, fetö’nün en güçlü olduğu dönemde yani iktidara ortak olduğu dönemde ! kadro dışı kalmıştır,istenmeyen adam ilan edilmistir,Jübilesi yapılmamístír !

5- Hakan sadece Galatasaray’ın değil Türk futbolununda efsanesidir.Bunu ben söylemiyorum Tff söylüyor;

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=320

6- Hakan ile birlikte bir kaç tane fetöcü topçu daha vardı.kimisi fayda vermedi erkenden sutlandı.kimisi verim verdiği sürece takımda kaldı sonra onlarda sutlandı ( Arif Erdem,Hakan ünsal)

7- Galatasaray kulübünü liseliler yönetir.Liseye torpille giremezsiniz.Sınav sorularını calamazsınız.Bir şekilde girseniz bile 3 haneli ıq ya sahip değilseniz mezun olamazsınız.Galatasaray üye olması en zor kulüptür.Cem uzan gibi bir para babası bile üye olmadığı için başkanlığa adaylığını koyamamıştır.demem o ki ; fetönun yonetimine giremediği tek kulüp Galatasaray’dır !

Beşiktaş ;

https://

Fenerbahçe ;

Şimdi Beşiktaş’a fetöcü mü diyecez ? keza Fenerbahce’ye ? böyle saçmalık olur mu ? Camiaları karalamak bu kadar kolay mı ?

Peki hal,ahval,durum böyleyken neden “sadece” Galatasaray’a fetö imaları yapılıyor ? bunun bir tek cevabı var ; hazımsızlık ! başka da cevabı yok.Galatasaray’ın başarısını kıskanıyorlar.bunun verdiği eziklikle çamur atıyorlar.Galatasaray’ın 90’lar da oynadığı futbolu izlememişler,bilmiyorlar.Eğer ki ; o 90 dakika pres yapan,savaşan,mücadele eden,tabiri caizse adam yiyen takımı izleselerdi bu tür sacmalıklara girmezlerdi.Uefa kupası ve süper kupa tesadüf değildi ! Dünya 3.olan takımda 8 Galatasaray’lı topçu vardı !

Sözün özü ; Galatasaray’ın o dönem ki takımı iyi futbol oynuyordu ve aldıkları her kupa analarının ak sütü gibi helaldi.
o başarıları görmezden gelmek,fetoye baglamak aymazlıktır.bilmeyenlere duyurulur.

2 Likes

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu
#2

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Doktor Nazım Bey (normal bir oyuncu da değil başkan) Atatürk’e İzmirde Yapılan Suikast girişiminden dolayı idam edilmiştir. Yani anlaşılacağı gibi nasıl doktor nazım yüzünden bütün fenerbahçe hain edilmiyorsa, galatasaray da hakan şükür yüzünden fetocu ilan edilmemeli.

3 Likes

#3

Selam
Galatasarayın dört sene üst üste şampiyon olduğu yıllar şikeler havada uçuyordu. Bir takım düşünün arkasında, Mesut Yılmaz (Başbakan), Cem Uzan (o zamanlar Şahenk,Sabancı, Koç hepsini topla bir Uzan ediyor) var. Hani Başakşehir’e laf ediyorsunuz siyasiler yardım ediyor diye, işte o zamanların Başakşehiri Galatasaraydı. Fetö o dönem Galatasarayın yükselişinde omuz verenlerden.
Fetö özellikle Galatasarayın içindeki futbolculara ve yöneticilere kancayı takmıştı, sadece Şükür değil başka futbolcular yöneticilerde sohbetlere vs. gidiyordu. Bunlar sır değil.
Koskoca medya şirketlerini ele geçiren, holdinglere çöken bu örgüt Galatasaraya mı çökemeyecekti ?
Aziz Yıldırımın Şike davası sırasında bir televizyon programında ben konuşursam bu televizyon kapanır demişti hatırlarsınız. Ne tesadüftür ki Fenerbahçenin şike davası Fetönün en azılı zamanlarına denk gelir. O zamanlar atv, kanaltürk ve bugün tv ye çökenleri hatırlayın.
Olay sadece kıçıkırık bir futbol ligi değil. Milyar dolarlık bir rant kapısı, para aklama organizasyonu. Bundan beş yıl önce 1. ligimizin adı Bank Asya Ligiydi. Cemaat futbol klüplerine çökmeye çalıştı, Galatasaray ve bir çok alt küme takımda bunu başardılar. Temizlenmiştir belki orasını bilemem. Şüphelenmekte haklılar.
Saygılar.

0 Likes

#5

Feto Sakarya şiirini okuyup ayağa kalk diye video çekiyor arkasından Ultraslan ayağa kalk diye kareografi hazırlıyor. Toplumun en paranoyaklaştığı zamanda çıkıp böyle işler yapıyorlar. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek konuyu kapatıyorum. Bu bahsettiğim olay Melih Gökçeğin istifasıuna kadar uzandı çünkü. Siz ciddiye almasanızda birileri ciddiyte almış.

0 Likes

#6

Bakın biz iki üç çürük yumurta yüzünden tüm Galatasaray Camiasının Suçlanmasına Karşıyız. Bazı Dingiller Çıkıpta Galatasaraylıların hepsi fetocüdür dese bizde karşılık veririz. 35 milyona yakın gs taraftarı bulunuyor bu ülkede. 35 milyon kişi fetöcü olsaydı zaten ülkenin başında feto olurdu. Bu takımı Tutanların arasında 40 yıldır dağda terörist avlayan askerde var vatanını koruyan polis de. Biz iki üç kişi yüzünden bu insanların hepsine hain denilmesine karşıyız

0 Likes

#7

Efendim kimse Galatasaray taraftarları fetöcü demiyor. Sadece Galatasaray ve diğer kulüplerimize sızılmaya çalışıldı, artıkları hala olabilir diyorum. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunların benzeri kulüplerimiz üzerinde oynanıyor buna dikkat çekmek istedim. Büyük resmi görmeniz açısından anlattım bunları.

0 Likes