Galatasaray FAN

GALATASARAY Spor Klübü 1 Ekim 1905 tarihinde Ali Sami Yen ve arkadaşları taradından GALATASARAY Lisesi’nde kurulmuştur.
Klubün amacı İngilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak, Türk olmayan takımları yenmektir.
Alınan kupalarla ve başarılarla halen Türkiye’nin en büyük takımıdır.

GALATASARAY BAŞARILARI

Cumhurbaşkanlığı Kupası: 10 kez.

Başbakanlık Kupası: 5 kez.

İstanbul Ligi: 6 kez.

İstanbul Futbol Ligi: 3 kez.

İstanbul Cuma Ligi: 2 kez.

İstanbul Profesyonel Ligi: 3 kez.

Milli Küme: 1 kez.

İstanbul Şildi: 1 kez.

İstanbul Kupası: 2 kez.

Gazi Büstü Kupası: 1 kez.

1. Yıl Kupası: 1 kez.

Süper Lig: 18 kez.

Türkiye Kupası: 14 kez.

Türkiye Süper Kupası: 12 kez.

UEFA Kupası/Avrupa Ligi: 1 kez.

Süper Kupa: 1 kez.

MİLLENİUM Kupası: 1 kez.

-Türkiye’nin Avrupa’da kupa kazanan İLK ve TEK futbol takımı GALATASARAY

-İstanbul Şampiyonluğu’nu kazanan İLK Türk Takımı (1908-1909)
-Türkiye Süper Ligi’nin İLK Şampiyonu
-Türkiye’de üç yıldızı alan İLK takım
-Türkiye 1. Ligi’ni namağlup bitiren İLK Takım (1985-86)
-Profesyonel ligde EN fazla aralıksız şampiyon olan Takım (4 kez üst üste)
-Profesyonel ligde yerli teknik direktörle EN çok şampiyon olan Takım (8 kez)
-Türkiye liglerinde bir sezonda EN fazla gol atan Takım (1962-1963 sezonu 105 gol)
-Türkiye Kupası’nı EN fazla kazanan Takım (14 kez)
-Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı EN fazla kazanan Takım (10 kez)
-Deplasmanda aralıksız EN fazla yenilmeyen Türk Takımı (40 kez)
-Bir sezonda EN fazla maç yapan Türk Takımı (58 kez)
-Devlet üstün hizmet madalyası alan İLK Takım
-Dünya sıralamasında 1. sıraya yükselen İLK ve TEK Türk Takımı

-Yurt dışında maç yapan İLK Türk Takımı (1911)
-Yurt dışında galibiyet alan İLK Türk Takımı (1911)
-Şampiyonlar Ligi’ne katılan İLK Türk Takımı
-Şampiyonlar Ligi’nde Çeyrek Final’e yükselen İLK Türk Takımı
-Şampiyon Kulüpler Kupası’nda Yarı Final oynayan İLK ve TEK Türk takımı
-UEFA Kupası’nı hiç yenilgi almadan kazanan İLK Takım
-Balkanlar’da UEFA Kupası’nı kazanan İLK ve TEK Takım
-UEFA Kupası’nı kazanan İLK ve TEK Türk Takımı
-UEFA Kupası’nı hiç yenilgi almadan kazanan İLK ve TEK Türk Takımı
-Süper Kupa’yı kazanan İlk ve Tek Türk Takımı
-Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda Avrupa’yı temsil etme hakkı kazanan İLK ve TEK Türk Takımı
-Avrupa kupalarında kendi sahasında art arda EN çok maçta mağlup olmayan Türk Takımı (20 kez)
-Avrupa kupalarında EN çok tur atlayan Türk Takımı
-Avrupa kupalarında EN çok gol atan Türk Takımı
-Bir sezonda EN fazla Avrupa kupası maçı yapan Türk Takımı (17 maç)
-Avrupa kupalarında bir sezonda EN fazla puan toplayan Türk Takımı (17 maç 34 puan)
-Avrupa kupalarında bir sezonda EN fazla galibiyet alan Türk Takımı (9 kez)
-Avrupa kupalarında bir sezonda EN fazla gol atan Türk Takımı (29 gol)

Teşekkürler GALATASARAY!
Teşekkürler gurur veren bu tablonun yaratılmasında emeği geçen herkese…

[b]Forumdaki GALATASARAY’lılar.

-@emgekosalfa
-@KhalDrogo
-@“Jon Snow”
-@EsteL
-@“Ned Stark”
-@Graveworm
-@“Prince of Dragonstone”
-@“Crescent Moon”
-@mert428
-@“Aenar Targaryen”
-@“Rodrik Stark”
-@Hephaestus
-@razor
-@ErdemBey
-@Spartacus
-@canan.o
-@Jon.Snow
-@sinister => Fair Play
-@DaemonBlackfyre
-@starkgillerden
-@“Lord Sauron”
-@darkness07
-@Aegon the Dragon
[/b]

Kimler GALATASARAY’lı ?

İmzanıza aşağıdaki kodu ekleyebilirsiniz:

[url=http://forum.gameofthronestr.com/konu-kac-galatasaray-liyiz.html][img]http://img843.imageshack.us/img843/2323/4000f.png[/img] GAME OF THRONESTR GALATASARAY FAN[/url]

Ölümüne GS

Galatasaray aşktır be sonununa kadar.

Arma uğruna ‘‘Adanademirspor’’ bendemi konu açsam ne :smiley:

Orda 18 lig kupası yazıyor azcık adamsanız onu 16 yaparsınız herkez o 2 kupayı hangi numaralarla aldığınızı biliyor.
Eğer ki bilmiyorsanız açın bir tarihe bakın sonra hala vicdanınız el veriyorsa o zaman sorun yok .

Gerçekleri tarih yazar tarihi de Galatasaray :slight_smile:

Buraya çamur atan tüm Fenerlileride banlarım , bugünlerde böyle bir… Neyse :smiley: Tartışmasız güzel güzel geçinin

Galatasaray tarihini bilmediğin belli. Galatasaray Fenerbahçenin hiç bir şampiyonluğunu çalmamıştır.Aksine Beşiktaşın 2 şampiyonluğu son haftalarda çalmıştır.

Ayrıca bu olayları oramdan buramdan uydurmuyorum !.Açın bakın o maçlar da şike yapan futbolcuların çoğu bu olayları doğruladı.Hakta Beşiktaş Tv 100.yılımızda bu olayları tek tek açıklayarak , belgesellerini bile yapmıştır.

Hatta ve hatta…Koskoca Süleyman Seba onurundan taviz vermeyip , bu olaylara bir el atamadığından istifa etmiştir.

Yine ayrı bir parantez daha açayım.Eski Galatasaray yönetim kurulu üyelerinden Faruk Sürenin ''O kupa müzemizde durdukça rahat uyuyamıyorum ‘’ gibi bir söylemi vardır.

Sadece bunları bilin, daha yazacak çok olay var ama neyse …

Burası Yüzde Yüz Futbol programı değil , Telegol hiç değil. Burada tartışma yaratamazsın , ayrıca benim futbol bilgimi de sorgulayamazsın. Başlığı okuyabilirsen anlarsın ne demek olduğunu.

Sadri Şener görmesin bu konuyu. D:

Tartışma ucu açık bi konu için karşılıklı münakaşa etmek demektir.Fakat bunlar: GERÇEKLERDİR!

Ayrıca oturup ''sen benim futbol bilgimi sorgulayamazsın ‘’ diyemezsin çünkü ben senin futbol bilgine laf etmedim.
Unutmayalım güzel kardeşlerim Galatasaray futbol tarihinizin kötü olması fubol bilginizin de kötü olması anlamına gelmez!

Konu futbol olunca ne yazık ki nerede nasıl olursa olsun tartışmalar patlak vermekte,o yüzdendir ki futbolu spordan çıkarıp memleket meselesine çevirecek şekilde ileride düzeyde bir hâl almakta.

Arkadaşımızın konuyu açma sebebi forumda ki Galatasaraylıları tanıma çabasıdır.Tartışma bölümü değil-ki takımlar arası tartışma konusu açıldığında sorgusuz sualsiz kapatma gereği duyarım,ne yazık ki bu olaylar çok yüksek bir boyuta taşınır-

O yüzden konu dışı yapılan yorumlar(tartışmayı büyütecek yorumlar) tarafımca silinecektir.

Konunun amacı forumda kaç Galatasaray’lıyız onu belirlemektir.Lütfen başka takımdan arkadaşlar burada gereksiz tartışmalar yaratmaya çalışmayın.

Koca forumda 4 Galatasaray’lı mıyız?

Ben de Galatasaraylıyım. Yazabilirsiniz.

Yaz yaz beni de yaz =) “fanatikler” diye başlık at oraya da beni yaz =)

Ben de Galatasaraylıyım.

Başlıktan hissettim bir tartışmanın çıkacağını. Spor algımızı nerede bırakıp geldi buraya acaba?

Bu sloganı sanırım herkes bir şeyler için kullanıyor, değil mi? İlk mesajı düzenledim.

Ben de takım tutuyorum ama hayatımda hiç takımımın bir kudrete sahip olduğunu veya kutsal bir şey olduğunu düşünmedim. Çünkü bu biraz komik olurdu.

**

Konu sahibi ve yorum yapan üyelerimiz biraz daha dikkatli olsunlar lütfen.

Günlerdir beklediğimiz resmi açıklama geldi.O artık bizde.

Dikta ile yönetiliyorsak ta biz mutluyuz buna siz karar vermezsiniz kendi işinize bakın…

Ayrıca başka takımların gelip burda konuşmasını istemiyorsanız konuşmalarınızı kendi takımlarınızla tutun… Zaten başka takımların üyeleri kendi takımı hakkında ileri geri konuşulmazsa gelip buraya yorum atmaya tenezzül etmez…

Galatasaraylı olarak gelmemesini tercih edenlerdenim.Ancak yabancı sınırlamasını göz önüne alarakda gelmesini isteyenlerdenim.Kararsız kaldım açıkcası,umarım başarılır olur.