Galatasaray-Real Madrid 09.04.2013

Galatasaray, Real Madrid ile rövanş maçını 9 Nisan Salı günü Türk Telekom Arena’da oynayacak. İstanbul’daki karşılaşma saat 21:45’te Star TV ekranlarından naklen izlenebilecek.

Lütfen yorumlarınızı konu dışına çıkmadan yapın.

Kupon yapacaktım. :frowning: Ama yapmadım. Yapsam 3-1 skor oynayacaktım. Bakalım ne olacak.

benim umudum var. aslında yok ta kendimi kandırmaya çalışyıroum.
olsun, mucizeler olur.

dany geçen maçta sarı kartı yedikten hemen sonra, ronaldoyu sakatlamaya çabalasaydı çohoş olurdu ama, geçti artık :confused:

@“Emilio Toland” sen yine iyisin :smiley:

Bcmfkfllala
200 basmış.

Bu uşak ne işti?

Oh no:(

Umut ne yapıyor öyle.

5-1 biter. Real Madrid alır asdfgjskfk

Neler oluyor öyle :slight_smile:

2 dakika kapattım iki gol olmuş 2.golu kim attı

Olursa var ya, hele bi olursa…
Saati falan bosver, Ulus’a gitmezsem serefsizim ulan!!!

Hahahahahha

Allahtan son anda Ronaldo attı var ya. Yoksa ben şimdi kendimi bıçaklıyodum.

Neyse, belki de hayatim kurtuldu :confused:

Bir an bu kupon tutcak diye acayip heyecanlandım :slight_smile:

Neyse bir Trabzonsporlu helal olsun Galatasaray’a diyorum :slight_smile:

bir gün umuyorum bi gün o da olucak…
yaparsa da galatasaray yapar zaten

Yemin ederim 3.golün ardından öyle bi tırstılarki bu realdekiler, toparlamaya çalıştılar felan, gerçekten mükemmel bir maç yaşatti galatasaray
Bahane felanda demeyin ama yani, şimdi dünyanın belkide en iyi takımını yendik ona sevinelim en azından

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Tebrik ederimm tüm Galatasaraylıları :slight_smile: ve tabi Türkiye’yi :slight_smile:

Sıfır umutla başladık ama o anı yakalayınca peşpeşe goller geldi, sağlık olsun
Şimdi sıra fenerbahçede, o devam ettirir umarım bizim kaldıgımız yerden

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Futbol hayatın bir parçası, hatta bazen çoğu kişi için hayatın kendisi bile olabilir. Ve hayat böyledir işte, bazen çok istersin, çabalarsın, inatla devam edersin ama olmuyorsa ne yaparsan yap olmaz.

Hayatta da ofsayt vardır aslında. Bugün olduğu gibi hayatta da devamlı ofsayttan gol yersin, ya da umutla çabalarsın, başarırsın yine bugün olduğu gibi gol atarsın bu da mı ofsayt hakim bey dersin, dersin ama ofsayt derler işte. Ama asıl önemli olan hayattaki duruşundur, ne olursa olsun hayata boğun eğmeyip, herkes sana karşı olsa bile inadına hayata karşı direnmektir.

Ben takımımın Dünyanın En iyi Takımı karşısındaki dik duruşundan dolayı gurur duyurum. Türkiyede hayal bile edilemeyen, ancak belki bilgisayar oyunlarında olabilecek bir durumu gerçekleştirmenin eşiğine geldiler ki bence o hayal edilemeyeni bile gerçekleştirdiler. Hayallerin bittiği yerde Galatasaray’ın gerçekleri başlar…

Burdaki Real Madrid’li (!) arkadaşları da kutluyorum. Turu sabaha kadar meydanlarda kutlasınlar, hatta yetmez bu tarihi not alsınlar her yıl kutlasınlar (!)(!)(!)

Real Madrid Şampiyonlar Ligi nde ilk defa 3 gol yemiş. YAŞA GALATASARAYIM.

İspanyadaki penaltıyı verse hakem çok farklıydı şimdi belki =)