Game of Thrones Ben Kimim Oyunu

game-of-thrones
karakterler

İyi akşamlar, yeni bir içerik ile karşınızdayım. Aramalar kısmından daha önce böyle bir şey yapılıp yapılmadığına baktım ve yapılmadığını gördüm. Belirlediğim oyuna göre üstteki kişi sorusunu soruyor ve bir alttaki kişi sorunun doğru cevabını veriyor. Ve kendisi bir alttaki kişi için sorusunu oluşturuyor. Dediğim gibi daha önce yapılmadığı için yapıyorum. Eğer yapıldıysa içerik çalmak gibi bir niyetim yok.

Soruyorum, babamın haksız yere öldürülmesi sebebiyle ayaklanma başlattım. Girdiğim savaşları kazandım lakin katıldığım bir düğünde ihanete uğrayıp beraberimdekilerle birlikte öldürüldüm. Ben kimim?

İsmini söylesen daha çok zorlanırdık Bro

Başlıkları doğru yere açın lütfen.

Soru sormamışsın. Neyse ben devam ettireyim :joy:

Merhaba. Küçükken kitapları çok severdim. Sonra Azor Ahai ve keloğlan isimli Azor Ahai’den bahseden bir kitaptan sonra geçtim aynanın karşısına. Azor Ahai dediğin sert bakışlı, dik, atılgandır. Gözleri ateş saçar diyordu. Ben de geçtim aynanın karşısına, baktım aynaya vallahi benziyordum. Ben Azor Ahai olmalıydım evet!

Geldim kral muhafızının karşısına ben büyüyünce Azor Ahai olacağım, kötüleri yeneceğim dedim. kalkan öğrenmeye başladım. Sonra yıllar geçiyor baktım tık yok, diyar sakin ulan hani ben Azor Ahai’yim, ben değilsem çocuklarım olabilir mi? Evet evet kesin onlar ejderin 3 başı var zaten, en az 3 çocuk dedim. Babam beni Arap karısıyla evlendirdi ama sadece 2 çocuk oldu, 3. Çocuk olamazdı. Allah Allah hani Azor Ahaiydim lan? O da olmazsa Azor Ahai’nin babasıydım?

Sonra aklıma bir fikir geldi, sadece o Arap kızına kalmamıştım evet. Başka kadınlar da olabilirdi ama kim? Azor Ahai’nin buz ve ateşin şarkısı olması gerekiyordu ve evet kuzeyli Kurtlu aile ben ateşsem kesin buzdu. Onların arasından bir hatun seçtim beğendim, ama olamaz başkasına söz verilmişti. Abisine gittim istedim kızı, durumdan bahsettim. Benim kızkardeşim damızlık mı lan!! Dedi. Lan… bana, Azor Ahai’ye.

Kimseden izin almama ihtiyacım yoktu, kimseye haber vermeme de. Kurtarıcıyım lan ben! Aldım kaçtım kızı. Gayet keyifli zaman geçirmeye başladık. Sinemaya gittik, tiyatroya götürdüm onu. Baş başa yemek yedik, instaya foto attık falan.

Tam o sırada Boğa lakaplı gerçekten boğa gibi bir herif geldi. Babanız bana çağır o eşşoleşşeği gelsin ordunun başına geçsin dedi.

Sonra gittim ordu meydanına. Rakibimi gördüm. Savaştık. Sonra sert bir şeyle vurdu bana. Sonra ne oldu bilmiyorum. Her yer karanlık

Kimim ben?

Sen Rhaegar Targaryen’sın. :grinning:

Peki sana tek atan olarak tarihe geçen ben kimim?

:grinning: Keşke cevap yazıp soru sorsaydın.

Soru sorduğum için sorular başlığı altında açmıştım. Bir sonraki başlıklar için daha dikkatli olacağım.

Öyle bir insan yok. Ben tek yemedim :wink:

Yanlış cevap, DOMUZ diyecektin. :wink:

Rhaegar yiğitçe savaştı, Rhaegar asilce savaştı, Rhaegar onurluca savaştı. Ve Rhaegar tek yedi.

Evet gene aynı tartışma.

Rhaegar tek yemedi. Robert Baratheon’u öncesinde yaralamış bir insan nasıl tek yemiş oluyor? Adamın yaraları o kadar ağırdı ki çok sevdiği Lyanna’sını aramaya gidemedi bile. Ned gitti onun yerine.

En son Rhaegar tek yedi dediğim zaman @Symmachus ile hafif tartışmıştık sana bunu pek önermem :smiley:

Benim yazdığım işin şakası :smiley:
Sadece şu görseller etkileyici geliyor:

Eğlenceli olsun diye şaka maksatlı yazdım. :grinning: Ben Buz ve Ateşin Şarkısı’nın direkt kendisini severim. Tek bir karaktere bağlı kalmam.

Eyv. Biz de tuzlukla koşmuşuz :joy:

Ben birkaç hane ve karakter hariç her hane ve karaktere olumlu bakabilirim. Yani ben de Evreni seviyorum denebilir.