Game of Thrones canlı yayını nereden izlenir?

Gençler selamlar hepinize öncelikle.

Derdim şu; geçen sene ben Game of Thrones’u bi internet sitesi üzerinden pazar günleri sabaha karşı canlı olarak izliyodum. Siteyi kaydetmiştim ama bilgisayarımı değiştirdim ve tahmin edersiniz ki uçtu gitti site bilgisayarla beraber. Hatırlamaya çalışıyorum ama bulamadım. Acaba bu sezonu canlı yayın izleyen arkadaşlar var mı? Var ise link paylaşabilir misiniz hangi siteden izlediğinize dair?

0 Likes

Yayıncı kanalın sitesinde izlenebiliyor. Dizi kanallarına sahipsen izleyebiliyorsun Bein’den. Ancak orada da belirli sansürler uygulanıyor.

0 Likes

Yurtdisi tabanli canli yayin siteleri oluyordu. Ustelik yasaldi. İsimlerini bulursam yazarim. Reklam olmazsa tabi.

Ancak yasal olsalar da turkiyeden engelli bu siteler. Bu yuzdende vpn kullanimi gerekiyor.

0 Likes

Reklam olacağını düşünüyorsan özel mesaj olarak bana ulaştırabilirsin aklına gelirse eğer site. Teşekkürler. :slight_smile:

Aslında geçen sezonu izlediğim siteyi arıyorum tam olarak. Bir tarafta yayın ekranı varken diğer tarafta sohbet ekranı vardı. Tek Türkiye değil bir çok ülkeden izleyen vardı ve yabancılarla sohbet ederek ( Genelde ırkçılık yapılıyodu orası ayrı.) izleme şansım oluyodu. Sahnelere aynı anda tepkiler veriyoduk falan değişik ve hoştu benim açımdan.

0 Likes

Konuyu hortlatayım.
Arkadaşlar malum soru yine yarın gece dizi başlamadan önce link vs bulabilen olursa canlı yayına dair bana da ulaştırırsa çok sevinirim. Kyk’da kalıyorum şuan interneti ile araştırma yapmam pek olası durmuyor.** :frowning:

1 Like

Ben o gece teyakkuzda olacağım. Arkadaşlar bende mesajımı buraya bırakayım. Kaçak yayın bulan olursa özel mesaj yoluyla haberdar etsin. Ben bulursam eğer buraya mesaj bırakan arkadaşlarla linkleri özelden paylaşacağım.

0 Likes

Arkadaslar canli izleyecegimiz link var mi? acil

0 Likes