Game of Thrones Facebook Oyunu

#1

HBO kanalında yayınlanan popüler dizi Game of Thrones’un Facebook oyununun yapımına başlandığı öğrenildi. Henüz oyunun çıkış tarihi netleşmedi.

HBO’nun sevilen televizyon dizisi Game of Thrones, bilindiği üzere son dönemin en popüler dizileri arasında yer alıyor. İnternette korsanı en çok indirilen dizi olma ünvanını da taşıyan dizinin RPG oyunu da geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu.

George R. R. Martin’in kitabından uyarlanan dizi, şimdi de Facebook’ta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Boston’da bulunan ve bütün çalışanlarının Game of Thrones hayranı olduğu belirtilen Disruptor Beam tarafından geliştirilen oyun üzerinde çalışmalara uzunca bir süre önce başlandığı bildirildi.

Facebook kullanıcılarının Westeros’un yeni kahramanı olmalarına daha ne kadar zaman kaldığı henüz bilinmiyor. Kesin olan şu ki günümüzün en popüler dizisi olarak gösterilen Game of Thrones’un oyunu, Facebook’ta da büyük bir ilgi görecek.

Kaynak

#2

RPG oyunu kötüyse facebook oyunu nasıl olur acaba .

#3

Bence böyle bakarsan yanlış bakmış olursun. RPG oyunu çok kısa sürede hazırlandı ve süreye göre oldukça iyi olmuş bence. Facebook oyunu da ortalamanın üstünde olur gibime geliyor.

#4

bana da öyle geliyor fan kitlesi yapıyorsa iyi yapar

#5

inşallah hepimizi mesut edecek bir oyun olur

#6

Spartacusunkini oynuyordum ben facebook oyunlarının bazıları artık rpg oyunlarından daha zevkli

#7


ismi Game Of Thrones Ascent. Greyjoy Hanesi’de oynanabilecek hanelere eklenmiş.

#8

Ne zaman çıkacak?

#9

daha belli değil

#10

hadi bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz…

#11

İyi bir şeyler yapacaklarından umutluyum ama bakalım Hayırlısı…