Game Of Thrones Güzellik Yarışması

karakterler

Dizide bir sürü Dişi karekterimiz var.Kimi ôldü,kimi kaldı.Ama güzellikleri baki kaldı ! Ölenlere verecek bir şeyim yok ama kalanlara büyük surprizler hazırladım.Şimdi,8 hanım arkadaşımız var.Bunların içinden en güzelini seçeceksiniz.1 hakkınız var ! ve 1 haftanın sonunda hangisi çok rey alırsa o kazanacak ve büyük ödüle sahip olucak.Merak etmeyin 4 de kadar yolu var.ilk 4 bayanımızda kazanacak.Diger 3 ü teselli ödülü alacak.Bizim bundan ne faydanımız olucak derseniz ? Yok ! Hersey para, hersey menfaat degil.Bazı seyleride gönüllü yapmak lazım.Dünya malı dünya da kalır,Asl olan hayattır.Hayatınıza renk katın.Gülün,eğlenin,geyik yapın Hadi baslayalım ;

Dany

Sansa

Arya

Missandei

Melisandre

Gururumuz ! (Shae)

Margaery

Myrcella

Cersei

ÖDÜLLER:

Büyük ödül

2.Teselli ödülü

3.Teselli ödülü

4.Teselli ödülü

2 Likes

Evrenin En Güzel Kadını

Çok zor bir soru ya dizideki neredeyse tüm kadın oyuncuların maşallahı var ama Emilia Clarke sevgim ağır bastı. Dany diyorum o yüzden.

2 Likes

Bende Dany diyorum.Ettik 2 !

2 Likes

Baba anket de açaydın daha iyi olurdu bence. Hatta çok geç değil anket de eklersen daha iyi olur.

Benim kendi fikrim: Myrcella

2 Likes

Sonunda Lannisterlerin hakkını veren bir yiğit çıktı.afferim.Myrcella yı severim.Az ama öz göründü.ôldüğüne en çok üzüldüğüm karekterlerden biriydi bu yüzden Dorne hatunlarını yazmadım.onlardan nefret ediyorum.

Hacı maksat muhabbet,anket acsam tıklayıp gececekler.baslıgın bir anlamı kalmayacak.Bırakalım insanlar duygu ve dusuncelerini yazsın.vakit gecsin.Mesela benim Milliyetci yönüm Shae dedi,Vicdanım Cersei,Kalbim Sansa (Ssndor dan dolayı!) ama Dany’nin Minnos bakıslarına dayanamadım.reyi mi ondan yana kullandım.sen yorum yapmasan bunları yazamayacaktım simdi neden anket acmadigi mi anladin mi ?

0 Likes

Bence gene yorum yazılırdı yani ben olsam yazardım :D. Anketleri severim ama kuru kuru tık geç yapmaktan hoşlanmam. Zaten 5 soru 5 cevap başlığına en uzun yorumu da ben girdim :smiley:

Ama geri kalanı bilemem tabi.

Neyse Myrcella kısa süre gözükmesine rağmen gerçekten güzel bir izlenim bıraktı. Emilia Clarke çok tatlı hatun ama güzelden daha ziyade tatlılık ekolüne daha yakın bir insan.

Bu arada Tommen’i oynayan oğlanla Myrcella’yı oynayan kız sevgili gerçek hayatta :grin:

0 Likes

Sansa gelecekte ki eski karım olur musun? hissi uyandırıyor bende. Arya ıhh. Missandei çekici duruyor ama yine de güzel diyemem. Melisandre de çok baskı uyandıracak bir tip var. Gururumuz Shae hakkında bir şey demek istemiyorum. Margaery çok kedimsi. Myrcella sade bir güzelliği var ama olmaz. Cercei bir türlü sevemiyorum. O yüzden cevabım Dany olacak.

Çünkü Allah Emilia Clarke’ı yaratırken benim düşüncelerimden faydanlanmış gibi.

Neden böyle bir yorum yaptım bilmiyorum. Dany deyip geçedebilirdim ama uzattım. Konuşasım var demek ki.

1 Like

bende bir bayan olarak sansa diyeyim de yakışıklı yarışması yok döveyim mi seni :smiley:

1 Like

jaime şarap gibi rhllor korusun. Ama ne varsa göçüp gidenlerde var robblar loraslar fena düşmüştük zamanında bilen bilir

1 Like

ödüller kısmında 4 babayigit var ya ! merak etme sizleri de dusundum.Son duruma gore ;

Dany : 3
Sansa : 1
Myrcella : 1

1 aday daha çıkarsa tamamdır.Her türlü kardayım :grin:

1 Like

Emilia güzelden çok tatlı sevimli.
Sansa ve Myrcella harbiden güzeller. Oyum ikisinden birine giderdi.
Melisandre resmen insana hükmedecek bir kadın. Nasıl anlatılırdı bilmiyorum :joy:
Missandei eh ama Marg aşırı çekici bence.
Geri kalanını beğenmiyorum.

1 Like

Çok net Myrcella diyorum tam bir Lannister.

1 Like

Nell Tiger Free’ nin oynadığı Myrcella, ayarsız bir güzellik.

1 Like

Yalnız Myrcella bence harbiden dizide oynayan tüm kadınlardan daha güzel

Kusursuz duru güzellik.

resim

1 Like

Seksepalitenin zirvesi olduğu için Sansa diyorum.

0 Likes

Kardeş kavgası son bulsun Myrcella ile Jon’u evlendirelim.
Bu yüzden en güzel: Myrcella

1 Like

Kesin ve net bir şekilde Melisandre diyorum bu soruya.

0 Likes

Dany yüzü yanık sekliyle bile hepsini alir

0 Likes

Hepsi çok güzel. Birini seçmek zorundaysam illa Missandei’ni seçerim.

0 Likes

Sansa güzel, Myrcella güzel, Daenerys güzel, Melisandre güzel.,Cercei güzel. Ama en güzeli Margaery.

0 Likes