Game of Thrones, HBO'da En Çok İzlenen 2. Dizi Oldu!

[b]

Game of Thrones 9.3 milyonluk izleyicisiyle, 8.4 milyonluk izleyiciye sahip Boardwalk Empire’ı geçerek 2.sıraya yerleşti. True Blood, 12.6 milyonluk izleyiciyle listenin tepesinde.

Ayrıca Game of Thrones, kanal tarihinde en çok izlenen üçüncü dizi olma lütfuna erişti. Kanal tarihinde tüm zamanların en çok izlenen dizisi, 1999-2007 yılları arasında yayınlanan The Sopranos idi ve dizi tahtını korumaya devam ediyor.

[/b]

Yakında True Blood ı geçer Sopranos’u da hertürlü zorlar hatta tahtı kapar gibi geliyor bana.
Bakalım görelim.

Sayende :biggrin:

Evet büyük katkım dokundu diziye :biggrin:

True Blood 5. sezonuna başlayacak Game Of Thrones daha 2. sezonundan bu kadar zorladıysa çok rahat geçer.

İyi dizi True Blood onu da takip ediyorum ama dediğin gibi 4 sezondur devam etmesi tek avantajı onu da kaybedecek az kaldı.

Game Of Thrones zaten daha 2. sezonun 2. bölümünden 3. sezon onayını aldı.

Hatta 3. değil, 4. sezon onayını aldı. 3. kitap olan Kılıçların Fırtınasını 2 sezon olarak ayıracaklar. E bir zahmet. Dehşet şeyler var o kitapta, tek sezon olsa heyecan, gerilim, şoktan hepimiz gidici.

Tahtı kapar diyorum en az bi 6 sezon cekilcek gibi gözüküyor ztn

ins okadar izleyiciye ulaşırda yapımcıda devam eder 5-6 sezon

Yakında 1.de olur 2.sezon bomba gibi

1.olur bence de… George böyle gözden çıkarmaya devam ederse meraklı bi millet olduğumuzdan daha çook izlenir bu dizi :slight_smile:

hep böle devam etsin gameof thrones hiç bitmesi

Başlığı gördüğüm anda birincisinin True Blood olduğunu anladım. :biggrin:
İki diziyi de çok seviyorum. Keşke biraz daha uzun olsalar.

True Blood dizisini de severek izlerim fakat GoT daha iyi :smiley: