Game Of Thrones İzlenebilecek Siteler

Ben yeniyim. Bu ilk yazım. Game Of Thrones’un tüm bölümlerini bitirdim. Tekrardan izlemek istiyorum ama bildiğiniz üzere telif hakkı dolayısıyla çoğu siteden kaldırıldı. Game Of Thrones izleyebileceğim bir site var mı? İngilizce altyazı şeklinde de izleyebileceğim yabancı siteler var mı? Söylerseniz çok mutlu olurum .

Game of Thrones nereden izlenir?

24.07.2017 Güncelleme: Game of Thrones dizisinin Türkiye’de telif haklarını alan yayıncı kuruluşun isteğiyle neredeyse tüm dizi izleme sitelerinden kaldırıldı. İzlemek için bilinen en kesin yöntem torrent aracılığıyla dizi bölümlerini indirmek. (zooqle araması sizi bir yerlere götürecektir.)

Torrent dosyalarını hızlı indirmek için Bitport.io’yu kullanabilirsiniz. Free seçeneğinde günlük 1gb indirme kotası var. Bunun yerli alternatifi Put.io da var.

dizimagden izlemiştim ben. En olmadı Torrentten indir hem sezonluk indirirsin. İnternetin olmasa da istediğin zaman izlersin.

Altın tahtın sahibi kraliçe Arianne tarafından kuzgunla gönderildi.

İzlemektense zorrentten indir istediğin zaman açıp izlersin.

Torrentle 1080 p cak tv de izle tum replikleri ezberle internette 360 p izlersin o da donar vs

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son bölümü indirmiştim hala arada bir açıp izliyorum. 1080 p yavaş iniyor biraz ödün verip 720p de izlenebilir. Mesela Tudors ilk sezon 1080 için 18 saat veriyor.

Altın tahtın sahibi kraliçe Arianne tarafından kuzgunla gönderildi.

Güzel hortmuş, kardeş. :smiley:

Altyazılı ve dublajlı tüm sezonları izleyebilirsin buradan.

Dizisup da 1.Sezon yok sanırım

teliften dolayı kaldırılmış 1 ve 6 sezon

Reklam yapmak gibi olmasın ama en iyisi zamanında dizimagtı. Şu aralar alternatifleri daha iyi. dizilab vs.

dizimag eskisini kadar beğenemiyorum bir türlü…

Torrent en iyi çözümü sanırım. Dizi sitelerinde videoların kalitesini pek beğenemiyorum. YTS TV yazıp aratırsanız oradan ulaşabiliyorsunuz diziye ve bölümlerine.