Game of Thrones nasıl bitmeli?

evett sizce Game of Thrones nasıl bitmeli? ben buradan yaratıcı senaryolar çıkabileceğine inanıyorum ^^

Westerostaki herkes ölecek ve kuzeyi akgezenler, güneyi ejderhalar yönetecek :smiley:

Lannisterlar’ın kökü kuruyacak sonra millet onlarla Castamere yağmurları şarkısıyla dalga geçicek :smiley:

Jon Snow kral olmalı, kraliçe olarak kendine Daenerys i almalı, Benjen abimiz yeniden ortaya çıkmalı ve kralın eli görevine atanmalı,Rickon kışyarı Lordu olmalı, Baelish ölmeli,Boltonlar tarihten kazınmalı.Lannisterler toprak hakkından mahrum edilmeli ve malları Dothrakilere verilmeli.Çok gerçekçi oldu:p

Gönül ister ki Aegon ve Myrcella evlenip 7 krallığa hükmetsin :stuck_out_tongue: :smiley:

http://inciswf.com/3lejvy7v.swf

Aegon’un kulaksız Myrcella ile evlenmek istiyeceğini sanmıyorum malesef ama keşke olsa :stuck_out_tongue:

Ben Game of Thrones’un nasıl bitmesini istiyorum ;
Jon Snow kral Daenerys Kraliçe olsun Kuzeyin bir kısmını Boltonlar bir kısmını kalan Starklar yönetsin :stuck_out_tongue: Lannisterlar ölmesin batıda takılsınlar kralın topraklarından uzak dursunlar ve altın madenleri bitsin fakir kalsınlar :smiley: Benjen Stark akyürüyenlerin başı olsa, Arya llyn Payne’i öldürse :smiley:
Kralın eli de Tyrion olsun :slight_smile: Dany Dotrakilere toprak versin :stuck_out_tongue: Ne güzel masal yazıyorum demi ? :smiley: Bunlar olmadı hepsi ölsün bizde kurtulalım :stuck_out_tongue:

Sonunu düşünen kahraman olamaz.(King Polat Baratheon)

gönül ister dedim zaten :smiley: olmayacağını maalesef biliyorum :frowning: ayrıca biz asla fakir kalmayız !1!111 :stuck_out_tongue:

Eee altın madenleri hiç bitmeyecek mi sanıyorsun ? :smiley:

Biterse başka buluruz :smiley: o da olmazsa ağır vergi alırız :smiley:

Tamam halkta isyan etmez zaten :smiley:

ama vergilerin bir kısmı yol su olarak geri dönücek zaten sdfsdghd

Lannisterlere ölümmmm :smiley:

lafını starklara iade ediyorum -,- gerçi çoğu ölü :smiley:

Bilmem Lannisterlardan herşey beklenir yani ama yaptıklarını ödemeleri gerek diyorum :slight_smile:

OoO :oh: Bu kötü oldu şimdi…

Aralarında 3 iyi lannister var gerisini yakın gitsin :D. (Tyrion,Tommen,Myrcella)

Sağol :smiley: Ben Jaime’yle Tywin i de seviyorum :smiley:

Baştan söylesene :smiley: bu arada Jaime o kadar da kötü değil özünde iyi adam :smiley:

İlerde belki ama şuanlık :open_mouth: