Game of Thrones Quiz

-Aegon Targaryen- ile hazırladığımız Quiz’i sizlere sunuyoruz.
Başarılı olmanız dileğiyle.

Game of Thrones Quiz Tıkla

Not:Mümkün olduğunca hatasız hazırlamaya çalıştık.Herhangi bir soruda yanlışlık veya itirazınız varsa lütfen bildiriniz.

Valla sorular zor geldi, kendimi tarih quizindeymiş gibi hissettim.

Bi soru da 2 tane barristan selmy var, birine tıkladım yanlış dedi, doğru cevap diğer barristan selmy miş :smiley:

40 kaldım,hem de kitapları yeni okuyan biri olarak,haşhaş sütü getirin,neyse sura gideyim…

Ya dur nereye getirmiştim sütü…

Westeros Fatihi Aegon Targaryen ve kız kızkardeşleri Visenya ve Rhaenys’in ejderhalarının adı sırasıyla nedir?
Balerion, Rhagar, Meraxes
Balerion, Vhagar, Meraxes
Urrax,Balerion, Vhagar
Rhaegal,Viserion,Silverwing
Bu soruyu hatalı yapmışsınız. Cevabın b olması gerek. Düzeltirseniz.

Hatalar düzeltildi.

80 aldım hilesiz. Yanlız ilk soruda diziye göre yaptım o yüzden yanlışmış. 7’ymiş sorular çok zor değil ama detaylar güzel.

90 aldım. Belki sürelidir diye panik yapıp ilk soruyu sallamam kötü oldu :smiley:

80 aldım :smiley:

1. Ortalamayla geçmişim :smiley:

2 soruda elim kaydı. 3 yanlış.

80 aldım .o
Konsey sorusu ve Tyrion’un kaçırılışının haberini kim verdiği sorusu yanlış yaptım.

80
Yanlışlarım:Jon’un öldürdüğü zımbırtı ile ilgili olanı diğerini hatırlamıyorum :smiley:

kitapları okumamış biri olarak 50. fena değil:)

Kendime güvenim olmadığı için Lews Therin Telamon ismiyle katıldım ama fulledim yine de.İyimiş.

1. 3’ünü de sallayıp hiç tutturamamak apayrı bir şey :smiley:

70%

Your Friend says:
“Ortalamayla Geçtin.”

ŞİKEEE

Testinizi kıskandım ve bu yüzden ben de Robert’ın İsyanı ile ilgili bir test yaptım.Elinize sağlık test için bu arada.

http://forum.gameofthronestr.com/konu-robert-s-rebellion-testi.html?pid=46226#pid46226

100 geldi teşekkürler iyi oldu bu sınavdan geçtiğim eski konuları pekiştirdim :stuck_out_tongue:

80 ilk bide lysa lı soru