Game Of Thrones RPG hakkında soru

GoT RPG indirdim bilgisayara oynamaya da başladım ama oyundaki görevi anlamadım bu yüzden öylece dolaşıyorum.Duvardan başka yere de gidemiyorum.Oyunu oynayan veya ingilizcesi iyi olan biri varsa oyundaki amaçları anlatabilir mi?

Bende öyle amaçsız amaçsız dolaştım, biraz adam kestim, sonra biraz daha, baktım böyle olmayacak bişey anlamıyorum bıraktım oyunu. TR yama yapan sitede yok. Çünkü oyun pek tutulmadı. GoT’a çok daha iyi bir oyun yapabilirlerdi.

bende oynuyordum bu oyunu bir kaç dakika içinde bıraktım hem kamera açıları çok kötü hem grafikler iyide sayılmaz ingilizce desen çok az anlamadım oyunu.Fiyasko sayılabilecek bir oyun…GoT hakkındaki oyunların hiç biri güzel değil

Skyrim gibi bir oyun yapmadıkları sürece pek tutulacağını sanmıyorum got oyunlarının.Versinler Bethesda game studios a oyunu yapsın, peynir ekmek gibi satılır.Bunları da geçtim en azından oyunu oynayanlar karakter seçebilmeli, mesela Jon,Jaime,Stannis gibi.Karakter yaratmak la, favori karakterini seçip onunla oynamak arasında dağlar kadar fark var.

Sana cok uzucu bir haberim var. Bethesda Skyrim yerine Game of thrones oyunu icin teklif aldi. Reddettiler ve Skyrimi yaptilar.