Game of Thrones RPG oyundan görüntüler

Hep söylenen ejder kafataslarından biri

Varys de buldum :smiley:

Buda taht odasında cersei lannisterla konuşma

R’holl

Torrentin bitmesine %4 kaldı bende oynıcam :]

Skyrim gibi bir şey sanırım?

evet zaten şuan torrentin bitmesini bekliyorum ve skyrim oynuyorum sana öm den bişe sorcam bekle

Skyrim kadar iyi mi bari?

skyrim kadar iyi deil grafik bakımından güzel ama dövüş sistemi kötü senaryosu çok iyi ama

Skyrim kadar olamazda zaten itemler haritalar bakımından falan benziyor mu merak ettim.

Hep aynı karaktere bağlı kalmıyor onu söleyim bi mors oluyoruz bi alester oluyoruz şuan 4.bölümdeyim ilerde daha fazla karakter gelir belki buda enventer bölümü

grafikler bundan kötü olamazdı heralde, görüntüleri görünce ilk aklıma dragon age geldi.Atlusu da ilk defa bu oyunla tanıdım.

Çözünürlükl,grafiklerle hiç oynamadım daha yüksek kalitesi vardır belki ama daha iyiside nasıl olabilir,birde resimlerde kalite çok düşüyor

inventory kısmı güzel değil silahların resimleri de hoş değil. bu kadar kısa sürede fazla büyük bir şey beklenmiyor ama büyük bütçeli firmalar alsaydı da onlar yapsaydı 4-5 sene beklesek bile güzel detaylı bir oyun oynardık.

ben indirmeye üşendim ama oynayanlar acayip olumsuz konuşuyor. Dövüş sistemi iyi olmamış diyorlar. siz oynayanlarda öyle mi düşünüyorsunuz ?

evet öle düşünüyoruz ben senaryo için ve kalelerin içleridir,şehirdir onun için oynuyorum Şuan mesala 7.bölüme geldim Ned gibi Jon arryn ölümü hakkında bilgi filan topluyom, türkçe olsa iyi olurdu aslında :smiley:

Arkadaşlar herkese oynamanızı tavsiye ediyorum şuanda bi bölüm bitirdim yaklasık 5 saat o bölüm için uğraştım

Şu odadaki şifreyi çözmek için 1saat uğraştım

Yapamayan arkadaşlara söleyim mezar odasını gezin orda babasınız mezarından gerekli anahtarı bulucaksınız, üstteki resimde verdiğim odadaki şifreyide ben tek tek deneyerek yaptım 1saat sürdü hala anlıyamadım şifresini :smiley:

Çakma bir oyuna benziyor insin bende oynarım herhalde en azından game of thrones için :smiley:

Hikaye çok iyi.Dövüş sistemi bir MMORPG gibi olmuş.Kendi köpeğine bile skill açabiliyorsun.TAB tuşuyla 2 kişiyseniz diğer vatandaşları kontrol edebiliyoruz.Grafikler normalin altında.Mors Reis iyi.Alester sevmedim.Lannistercı geldiğim yere kadar.Birde oyun gerçekten zor ve orta seviye İngilizce istiyor.Ha ben kafadan sallarım diyorsanızda indirin oynayın canım :smiley: