Game of Thrones RPG

#1

[quote]Daha önce PC platformu için A Game Of Thrones : Genesis adına bir oyun ile kendini oyun sektöründe gösteren Game Of Thrones bu sefer daha geniş daha kapsamlı bir oyun ile geliyor. Oyun hakkında ilk ve en önemli bilgilerden biri hikayesi. Hikayesini bizzat R.R. Martin’in gözetiminde ve kontrolünde yazılıyor. Bu bile oyunu almak için yeterli bir sebep. Bu hikaye bize 30 saatlik oynanış sunacak. Bu tarz oyunlar alıştığımız üzere dizide karakterleri yönetemeyeceğiz ama oyunda tanıdık yüzler göreceğiz.

Oyunda yöneteceğimiz iki karakterden biri olan Alester Sarwyck on beş yıldır yurdundan uzak olan ve yurduna geri döndüğünde babası Lord Sarwyck’in öldüğünü öğrenir ve beyliğin başına geçerek işleri düzene sokmaya çalışır. Diğer karakter ise Night Watch’lardan Mors adına bir karakter onun hakkında Alester kadar bilgi henüz yok ama Night Watch olması yeterli. Oyunda karakterimizin sınıfını ve dövüş stilini seçebileceğiz ve dövüş sırasında zamanı yavaşlatabileceğiz.Ayrıca oyun oldukça geniş bir alanı kapsayacak Batıdan The Wall’a kadar uzanacak ve bir çok mekan orijinal romanda yer alan mekanlar olacak. Oyunu almak için bu kadar geçerli sebep varken umrunuzda olur mu bilmiyorum ama oyun ayrıca Unreal Engine 3 moturunu kullanacak.[/quote]

Oyunun çıkış tarihi: Mayıs ayının ilk iki haftası içerisinde oyunun çıkması bekleniyor.

EDİT: Ön sipariş - Game of Thrones - The Game

#2

Oyunda en çok merak ettiğm sadece senaryoya bağlı kalan bir oyun mu olacağı , yani atımıza binip dünyayı gezebilcekmiyiz ki :rolleyes:

#3

Assasin’s Creed ile Skyrim’in karışımı gibi olmuş ve çok güzel olmuş

#4

henüz çıkmamış. http://www.gameofthrones-rpg.com/index.php?rub=shop

#5

dört gözle bekliyorum

#6

Ön siparişler açılmış: http://www.gameofthrones-rpg.com/index.php?rub=shop