Game of Thrones Theme Electric Harp Duet

Camille ve Kennerly adlı ikizlerden Harp ile çalınmış Game of Thrones jenerik müziği.

Çok güzel +30

Dizide rol alsalar çok hoş olur ya.

Dimi Targaryen olarak :]

Lannister soyuna benziyorlar daha çok. Essos’da Harp İkizleri olarak bir yerde rol alabilirler Dany bunları dinler falan :smiley:

Targaryen tipide var ama ?

Martell olarakta oynayabilirler aslında.

Onların soyları tükendi göremeyiz ki öyle olursa :smiley:

Evet bu daha iyi oldu. Yüksek Bahçe’de falan karşımıza çıkarlar.

Yine Tyrell ile Martell’leri karıştırdım galiba :biggrin:

Evet öyle oldu :] Martellerin yeri Yüksekbahçe değil :]

Bence yapımcı karar versin en iyisi :smiley: izleyicilere kalırsa her haneye sokarız bu ikizleri :slight_smile: ayrıca Lannister’ları andırıyolar ama onlardan olmasın bunlar ya baksanıza ne sevimliler :slight_smile:

Çok güzel olmuş ya bu arada video nasıl ekliyoruz bende konu açmak istiyorum böyle bi tane :slight_smile:

bence bunlar aynı kişi ya sonradan birleştrmşler :smiley: olabilr mi :slight_smile: ya da neyse . fikrimi söyliym dedim

Gelişmiş modda cevap yazarken sağ tarafta televizyon ekranı gibi bir simge var ona basınca siteler çıkıyor. Orada çıkan sitelerden aldığın linki oraya yapıştırıyorsun ve oluyor.

hareketleri saçma olmuş ama müzik güzel kızlar daha da güzel…

Enstürmanın tınısı mükemmel :smiley:

mükemmel olmuş eline sağlık

Bu ikizlerin pek çok coverı var ama elktronik arpı sevmediğimden sevemiyorum bir türlü :confused: üstelik bu parçaya vurmalı çalgıları da yakıştıramıyorum. Yaylıların asaleti anca taşıyor şarkıyı. Sadece arp olsaydı daha iyi olurdu sanki.

Çok iyiler. Dizide rol alsalardı kesinlikle Lannister olurlardı Lannisterların saçları güzelliği zerafeti var bunlarda.

kızlar güzelmiş :slight_smile:

bence aegonun ensest ilişkide bulunduğu kız kardeşlerini oynasınlar dizide:D