Game of thrones tr viki

Aylardır uğraştığımız projeyi artık sizlere duyurmanın vakti geldi!!!..
Game of Thrones Türkiye olarak yaklaşık 3-4 aydır bu proje üzerinde çalışıyoruz. Evet Türkiye’deki en büyük GOT forumu ve arşivi bizdeydi fakat bu yetmezdi. Artık “herkesin her zaman ulaşabileceği bir ONLINE GAME OF THRONES ANSİKLOPEDİSİ var.”

Bu projenin hala BETA aşamasında olduğunu ve her an yeni bir geliştirme yada güncelleme için kapanabileceğini belirtelim.

GAME OF THRONES TÜRKİYE VİKİ

Viki içerisinde hala çevirileri devam eden makaleler mevcuttur.
Şuanda viki içerisine içerik ekleyebilirsiniz fakat yetkili onayından geçmeden yaptığınız içerik gözükmez. (Gereksiz içerik düzenlemesi yapanlar maalesef ip ban alır :slight_smile:
Ek olarak Viki için EDİTÖR ARANMAKTADIR. İlgilenen arkadaşlar BEKİR CEM ile özel mesaj yoluyla konuşabilir.

Bu büyük projeye aylarını veren arkadaşlarımıza herkes adına tekrar tekrar teşekkür ediyorum. İşte o güzel insanlar:
*(alfabetik olarak sıralanmıştır)
-AEGON TARGARYEN-
ARIANNE
BIA
CRIMSON
LORD SNOW
RHAEGAR TARGARYEN

WILLAS

Aramıza yeni katılanlar:
BRANDONSTARK
RAMSAY BOLTON

ve bu konuda bizlere acayip destek olan BEKİR CEM
ve proje temelini atan BEN.

UMARIZ PROJE FORUM ÜYELERİMİZE VE BÜTÜN GOT FANLARINA HAYIRLI UĞURLU OLUR!

*E elbette yorumlarınızı bekliyoruz.

Emeği geçen herkesi kutlar,game of thrones fanlarına güle güle kullanmalarını dilerim. :redface:
Not ; linkte sorun var benim profilin linki o :smiley:

Hayırlı olsun bizlere :smiley:

Süperiz hepimiz ehehe.

Gözlerim yaşardı ;(
Çok çabuk büyüyorlar falan :smiley:

Yuppi…

Kitaplar kısmında hata var…

Çok güzel olmuş emeğinize sağlık hepimize hayırlı olur inşallah. :slight_smile:

ne gibi :slight_smile:

Krakenin Ordusu Orjinal isim Arms of the Kraken
Yeminli Kılıç Orjinal isim The Sworn Sword (2003) (Türkiye’de yayınlanmadı.)
Gizemli Şövalye Orjinal isim The Sworn Sword (2010) (Türkiye’de yayınlanmadı.)

Daha bulacam dur… Nerde benim imla kılavuzu!

Eline sağlık admin kardeş. :stuck_out_tongue:
Projeyi ilk yazdığın zaman dün gibi aklımda. Hüzünlendim bir an. :slight_smile:

Zaten vikinin BETA aşamasında olduğu yukarıda belirtilmiş.Böyle hataların olması çok doğal.

Vikinin asıl mantığı ziyaretçilerin katkı sağlamasıdır arkadaşlar. Yanlışlıkları düzeltirseniz editörler inceleyip onay verir. Zaten forumda da çok iyi bir içeriğimiz vardı ama dediğim gibi vikinin asıl mantığı herkesin katkı sağlayabilmesi ve tamamen özgür bir ortam olması.

Ağlıyorum bi sn. Dolu dolu geçirdi bütün yazımı şlfşsn
Her sayfayı iyi inceleyin, emek var, emek!

Bakın böyle konuşmayın. Cidden değer arkadaşlar çok büyük savaşlar verdik. İsyanda çıktı uzaklaşıldı da ama işte sonuçta burdayız yıkılmadık ayaktik :slight_smile:

O da doğru…

Viki kodlarının yanı sıra içinde emek var bu işin emek.
Gerçi son zamanlarda eklenen konu sayısı az ama olsun yinede bir emek var.

Ne güzel işte, ichigo belirtmiş ve katkı sağlamış falan filan. Ciddileştirmeyin lan beni!

Çok iyi olmuş, elinize sağlık. Çok ünlü olacak gibi.

Elinize sağlık çok da iyi olmuş çok da güzel iyi olmuş :>

Kod dedinde cidden en az 1 ay onlar sürmüştü.
Bu yönetici arkadaşlara çok teşekkür etmek lazım. Zor zamanlarda bizi bir tutmak için gerekli gazları verdiler. :slight_smile:

Benim neden profil linkim yok. Tamam konu eklemedim ama gerek gaz olarak gerekse başlık içeriği düzenleme olarak bir çok şey yaptım. Saksı mıyım lan ben ?