Game of Thrones’un 8. sezon ilk bölümü korsan izlenme rekoru kırdı

Son sezonuna giren Game of Thrones’un yeni sezondaki ilk bölümü Winterfell 54 milyon kez korsan izlenerek bu alandaki rekoru kırdı.

Geçtiğimiz Pazar günü sekizinci ve son sezonu başlayan Game of Thrones (Taht Oyunları) izlenme rekorları kırdı ama insanlar diziyi korsan ortamlarda izlemese rekor daha da büyük olabilirdi. HBO’nun epik fantezi drama dizisinin sekizinci sezonunun ilk bölümü Winterfell, sadece 24 saat içinde 54 milyon kez korsan olarak indirildi ya da izlendi. Dijital korsan analiz şirketi Muso bu ay içinde dizinin ilk yedi sezonunun da korsan olarak en çok izlenen 25 dizi sezonu arasında yer aldığını belirtti. Yani dizinin son sezonu öncesi diziye yetişmek isteyen izleyiciler, sezon başlamadan önce tüm bölümleri indirip izlemiş. Dizinin yasal olarak HBO yayınları üzerinden izlenme rakamları da 17,4 milyon ile rekor seviyeye çıktı.

https://www.dunyahalleri.com/game-of-thronesun-8-sezon-ilk-bolumu-korsan-izlenme-rekoru-kirdi/

1 Like

Her ne kadar korsan izlemek istemesem de Digitürk platformunun üyelik iptali süresinde çektirdiği ızdıraptan dolayı torrent sağolsun diyorum.

Aynen, Digitürk iptali korkunç. Lakin Netflix gibi platformu var, orada üyelik imkanı vermişler. Almayı düşünüyorum 1 aylık. Kalan kısımları hakkıyla izleyim, kolay imkan var iken dedim.

aaaa nasıl alınıyor tam olarak bu geçici üyelik ?

Digitürk Player sanırım ismi, bir bak.

Arkadaşlar Ben DigiturkPlay den izledim. İstediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz. Ayrıca bugün de dublajınıda koymuşlar. Aylık 12.90 TL.

3 Likes

Parasında,şuyun da buyun da değilim.13 tl dedigin 1 paket cigara parası ama paramla rezil olmak istemiyorum,enayi yerine konmak istemiyorum bu yüzden yan yollarla izliyorum (umarım burayı Digiturk den birileri okuyordur) Sansür nedir arkadaş? sen beleş anten yayını mı yapıyorsun ? yoo parayla paket satıyorsun ! ben hem sana para vericem hemde sansürlü yayın izleyecem.böyle bir dünya yok.Varsa bile ben yokum.

Eşek herif’in çevirisi :

Digitürk’ün çevirisi :

"Tanrı aşkına.Burası dúğún yeri gibi oldu"

Sonra millet neden korsana yöneliyor.Sen sansür uygularsan yönelir tabii.

2 Likes