Game of Thrones ve Diriliş Ertuğrul

Hocam kadir mısıroğlunu faceden takip et sende gerçek tarihi öğren :slight_smile:

Sitede yeniyim diye beni trollüyorsunuz herhalde. Aksini düşünmek bile istemiyorum :). İyi geceler.

Diziden tarih öğrenenler hoş gelmişler :smiley:
Kadir Mısırlı oğlu o şey değilmiydi shakespeare değil şeyh pir aslında diyen :smiley: birde bu adamımı ciddiye alıyorsunuz :smiley: yakındır o da alınır içeriye alınır sonra dersiniz ben ondan değilde en çok İlber ortaylı dinliyorum diye :smiley:

Tabikide Hayır Ümmügülsüm Hanım gibi Kültürlü Ve Bilgili Bir Hanımefendi trolle uğraşmaz yapısına terstir onun

Kadir Kısıroğlu Bey Hakkında lütfen doğru konuşun bu adam tarihin gördüğü en büyük tarihcidir (bu nasıl cümle ya?) İlber milber bunun yanında tırt kalır :grinning:

ona ne şüphe :smiley:

bende ev kızıyım ve istersem günde 150 200 sayfa kitap okuyacak vakit yaratabiliyorum okumamak için bahane üretmeyin bence

@svurgun sen misin?
Forumdaşlarımızı trollememeliyiz değil mi?

Hangi tablet? Hangi seri? Anlayamadım vallahi.

Talha Hocayı ben de çok severim; dinlemek ve okumak oldukça akıcı… Lakin tarihi diziden öğrenemezsiniz, bu çok yanlış bir yaklaşım.

Arkadaşlar ofans yapmadan soruyorum; siz manyak mısınız? Ben zaten bu hesabımdan istediğim zaman, isteğidim konuda troll yapıyorum. Neden fake hesap açıp rol keseyim size? Bir de başlığa ayrı güldüm diriliş ertuğrul nedir yav hxahjcjsjavxs. Saçma sapan mention atmayın bana. İlk ve son açıklamamdır; fake hesap kullanmıyorum, ümmügülsüm hanım’la ilgilenmiyorum. Bu arada diriliş ert*ğrul falan izlemiyorum ve kadir mısıroğlu denen maraş dondurmacısından hiç dondurma satın almadım. Herkes aeolsun, bye.

Soran olursa cevap ver dediysin ama, cidden sormuşlar lmao

Yav şu saçma konu kapatılabilir mi? Her gördüğümde ayrı cringe oluyorum.

Dirilişçi bir arkadaş bana bir güzel sövmüş, küfürlü yerleri tamamen sansürleyerek buraya atıyorum:

“Benim kanım sananı kaldı ******** **** ************ **** tarihden 1 gıdım alakası olmayıpta beyin yıkayan bu çomar dizisini savunanın ******* *******”

Herkes Diziyi Yunan Dizisi Gibi Göstermeye kalkmış :grin::rofl:

Ne alaka? Şaka gibi…

Argos’un linkinde ki Yorumlara bak görürsün

Hocam gerçekler şu ki ciddi bir kesim diziyi dandik ve Çomar dizisi olarak görüyor. Ben izlemedim, nasıl bilmiyorum ama durum bu. Gerçi Yunanlıların kesip biçildiği bir diziyi Yunan’a itelemek pek olmamış :/.

Trollemişler be… Türkler yazıyor komik komik sözde… Dizide Yunanlılar kesilmiyor ki dizide Yunan bile yok… Yabancıların face sayfasında geziyorum, diziye deli oluyorlar. Çok olumlu yorumlar var.

Ertuğrul Bizans’a karşı savaşmıyor mu?