Game Of Thrones visual effects

İşte o keyifle izlediğimiz,vay anasını be dediğimiz bölümlerin gerçekleri.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jyjto2RqSLI[/video]

Teknolojinin gözü kör olsun arkadaş ne diyeyim, iyi iş çıkarmışlar.

Muhteşem paylaşım teşekkürler :slight_smile:

Harikaymış.

adamlardaki teknolojiye bak bee,paylaşım için saol çok güzel bir paylaşım

Ama gerçekten aşmışlar ya. Bizde gelişmiş olan teknolojiyi şu an zaten kullandığımızı sanıyoruz :stuck_out_tongue: Görsel efektleri hazırlayanlar, diziyi oynayanlardan daha önemliymiş.

aslında her sezon 60.000.000 dolara muhteşem mekanlar yapabilirler figüran sayısı artar gerçek ordu büyüklüğünde sayılar olur ama cgi çok para yiyor kaleler savaşlar özellikle ejderhalar

biz daha 17.000.000’a film çekiyoruz adamlar 60 milyona dizi çekiyorxD hey yavrum :smiley: o paranın büyük bir kısmı efektlere ve oyunculara gidiyor…

Bu program paralı mı şimdi ben anlamadım?

aynen maekar öyle ama onların figüranı 4 5.000 lira arası alıyodur ve her türlü sahneyi oynamaya müsait adamlar türkiyede başrol nerdeyse o kadar alıyor ve bunlar her türlü sahnede oynayamayan insnalar ama havalarından geçilmez ayrıca türkiyedeki figüranlarm uhtşeme yüzyıl savaşında malkoçoğlunun arkasında padişahın yanında adamlar en önemli sahnelerde sırıtıyolar venom paralı ama öyle dijitürk gibi kitleyecek kadar çok değil kanal paralı sadece

figüran 5.000 alıyorsa başröl 15-20 bin alıyordur karakterlerde fazla olduğundan,figüran fazla alamıyorlar sanırım

bizim türkiyedeki gibi konuşursan 150 konuşmassan 50 figüran fiyatları :smiley: olmadığı kesin 5.000 lira fazla olabilir ama en az 2.000 lira kesin ve kesin

Türk figüranları kazıklıyorlar :smiley:

:smiley: e abi 17.000.000 tl gibi bir bütçen varsa savaş sahennde varsa ucuz çok figüran alırısn veyahut muhteşem yüyzıl mohaç savaşı :smiley: 500.000 tl ile çekilmiş şimdi bu adam cgi yemi versin figüranamı versin ucu figüranları alıp koymuşlar ama game of thrones 60.000.000 dolar her sezon için e bu adam sürekli savaş sahnesi çekmediği için iyi figüranlar almak zorunda oyunculuk önemli çünkü gerçekçilik yani .D

o konudada haklısın :smiley: sonuçta adamların figüranları bizim başrollerden daha çok para alıyor başrolleride kazıklıyorlar :smiley:

dalga geçme dostum :smiley: kazıklamadan değil yani 40.000 lira alan jason momoa diyelim khal drogo rolüyle kuzey rolüyle kıvanç tatlıtuğ hakediyomu sence :smiley:

asla :smiley: Jason 40.000 alıyorsa Sean Bean,Emilia Clarke felan 100.000 alıyordur aboww türkler kesin kazıklanıyor :smiley:

:smiley: sende kazıklanmaya taktın haaa kazıklanmayla ilgili bir anınmı var :smiley:

:smiley: yok ya harbi kazıklanıyor lar :smiley:

http://www.okubil.com/dizi-oyunculari-ne-kadar-kazaniyor-2013te-kim-ne-kadar-alacak-13296.html

burda çok şaşırdım geçen senenin ama hiç bu kadra beklemiyodum halit ergenç 60.000 tl alıyomuş bölüm başı yok artık dedim lan zaten oynadığınız adam gibi rol yok türkiyede gerçekten iş bulmak zor ama bulduktan sonra yemesi basit bu ergenç topkapı sarayından kıçını başka yere koymadı hiç her bölüm 60.000 tl :smiley: d:D