Game of Thrones Yapımı - İzlanda [Türkçe Altyazı]

Youtube altyazı sistemi kullanıldı, açılmıyorsa, altyazı düğmesine basın.
Eğer altyazı ince geliyorsa, altyazı butonuna tıkladığınızda Ayarlar(Settings) bölümne geldiğinizde renk yada boyut ayarları yapabilirsiniz. Ve bu ayarlar bütün youtube videolarında uygulanır.

Ygritte’yi görmek iyi oldu be :D…
Sadece bir yeri boş bıraktım, anladım fakat ne yazacağımı bilemedim. :slight_smile:

altyazılıda güzel olmuş tşk

Ben de çevirdim hemen hemen aynı :stuck_out_tongue:

Allaha şükür Mackenzie Crook’u da gördük.
ORELL=VARAMYR olucak heralde.

Herşey iyi güzel de;bütün videolardaki karlı sahnelerde hep Jon,Ygritte,Mance falan var.Nerde SAM,LORD KUMANDAN,EDD,GRENN??? Hadi Sam’ın akıbeti belirsiz olduğu için göstermiyolar da diğerleri??
Yoksa kitaptaki gibi geçiştirecekler mi Yumruk’u :open_mouth:
TAŞLARI HAZIRLAYIN!!!

görsel efekt konusunda bu kadar cimri davrandıklarına göre,Yumruk’u göstereceklerini sanmıyorum.

Efekte verceğimiz parayı mekana veriyoruz diyor David Benioff. Ama abartıyorsunuz be abicim. İzlandaya gitmeye gerek yok,Kartalkaya var,uludağ var biz forum ahalisi karşılarız yol yemeği. Arada efekt kullanmaktan zarar gelmez

adamlar yaptımıda tam efekt yapıyor yani öyle deme, bir dizi için inanılmaz efektler yapıyorlar.

İzlanda’ya ne parası veriyolarmış ya? Adamlar bildiğin 3-4 öncesine kadar ülkelerini satıyolardı. Hemde öyle cüzi bir rakama :confused:

izlandaya verdiklerini sanmıyorum, oraya gidiş geliş, taşıma işlemlerinden kasıt büyük ihtimal.

Doğru diyorsun, bir an küçümsedim bu işleri, insanlık hali işte :smiley:

Bu David Benioff’la D.B Weiss de yaptıklarıyla övünmeyi ne çok seviyolarmış arkadaş ya!Her videoda ‘‘onu yaptık,bunu yaptık,hikaye çok heyecanlı,karakterler süper’’ e yeter be.Anladık müthiş bi iş başarıyosunuz -,-
Ama kimse sizin için izlemiyo diziyi,azıcık susun da oyuncular konuşsun!Canım Ygritte’im bi cümle konuşuyo,bunlar 10!!

Bence de oyuncular konuşsa keşke, Ygritte hele bu ne be tadımlıktı.
Ama şunu unutmamak gerekir ki bunlar “Making” videoları :D… Doğal olarak settekiler, yönetmenler falan konuşmalı :smiley:

Sonuçta diziyi ‘‘yapanlar’’ sadece yönetmenler ve ekip değil ki oyuncular da '‘making’'e katkıda bulunuyor.
Yapımcılar da söylesin bi kaç kelime ama öncelik oyuncularda olsun diyorum ben.

Bi de yapımcılar adamakıllı bilgiler verse karışmıycam da sürekli ‘’ Ah süperiz,hiçbir masraftan kısmıyoruz,müthişiz,yess’’ havalarında olunca cidden çekilmiyo.

keşke senin dediğin gibi oyuncular konuşsa, Henüz Cercei hiç gözükmedi mesela, Ygritte’yi 15 dk konuştursalar dinlerim aksanı çok hoş :smiley:

kendisi de çok hoş :smiley:

ki bu sebepten bu sezonun

hem başlamasını hem başlamamasını istiyorum :(,

aynen orell= varamyr olcak herhalde bu orell in geçen sezon ölmesi gerekiyordu jon ile ygritte in tanışma sahnesinde jon tarafından…

anlaşılan varamyr de çöpe gitti :frowning:

Orell normalde kitapta YOK!Yani var da 1 salise gözüküyo,sonra hemen ölüyo XD
O yüzden buna direk Varamyr gözüyle bakalım bence,sadece adı Orell.

işte jon öldürüyor bunu normelde halfhand ile birlikte keşfe çıktıklarında da normalde keçen sezon olmalıydı olmadı bari adını varamyr yapın bre insafsızlar ne diye orell yapıyorsunuz …

belli olmaz çıkmadık candan umut kesilmezmiş belkide olur sonraki sezonlarda…

Yok be,niye olsun ki gelecek sezonlarda?
Dediğin gibi Orell ikinci kitapta hemen ölüyo,onun içine girdiği kartalı falan da Varamyr devralıyo zaten.

Adını niye ‘‘Orell’’ yaptılar bilmiyorum.Belki ismi daha cool olduğu içindir.

bence varamyr sixskins daha cool :))