Game of Thrones Yıldızı: Shrek'deki "Yakışıklı Prens"e Benziyorum!

#1

"Game of Thrones"u izlerken Jamie Lannister karakterinin "Shrek"den Yakışıklı Prens’e ne kadar çok benzediğini gördüğünüzde nefesinizi tutabilirsiniz.

Benzerliği ilk farkettiğine inanan Danimarkalı oyuncu Nikolaj Coster-Waldau HBO’nun beğenilen yapımında kibirli bir şövalyeyi canlandırıyor.

“Komik olan şeyse… Sanırım bunu ilk defa ben söylediğimde pilot bölümünü çekiyor oluşumuz.” diye açıkladı 41 yaşındaki aktör Londra’dan bir vidyolu röportajda. “İlk zırh giydiğimde “Bu Shrek’den Yakışıklı Prens!” dedim.”

Yahoo’dan birkaç seçilmiş soruları yanıtlayarak Coster-Waldau ortaçağ fantastik serideki kötü adamı oynamaktan çekinmediğini söyledi.
“Kariyerimde her çeşit rolleri oynadım ve elbette birisi aralarında en başarılısı oluyor, ve şuan bu Game of Thrones,” dedi ve iyi kurgulanmış rolünün karakterini sevdiğini ekledi.

Karakterinin kız kardeşiyle şüpheli bir aşk ilişkisi olduğuna dair soru sorulduğunda, “bu ensest şey, tabii, oldukça tuhaf” diye itiraf edip şakaya vurdu.

“Ama bunu görüş açım ise… onun sadece kız kardeşi olan bu kıza aşık. Ve başka birisine aşık olacağını anlayabiliyorum.” diye ekledi.

Üç dakika uzunluğundaki röportajda, Coster-Waldau ayrıca macera-drama türündeki dizinin bu sezonunu sabırsızlıkla bekleyen seyircilerini kızıştırdı.

"Bu sezonda şimdiye kadar yaptığım işlerdeki en favori sahnelerimden biri var. " diye itiraf etti. “7. bölüm favori bölümüm, daha fazlasını söyleyemem.”

Çeviri: Bia
Kaynak

#2

Ciddi ciddi benziyormuş Erol’da aynı şeyi diyordu.
Ama şöyle bir şey o prensi hiç mi hiç sevmezdim
Çeviri için teşekkürler Bia (:

#3
  1. Kitapta o kadar önemli bir şey yaptığını hatırlamıyorum.Acaba 3. kitaptan bir olaymı var 7. bölümde?
#4

belki cately nin onu sorguladığı bölüm olabilir sonra kitapta yazmıo beliki ama onunla anlaşma yabaapilir