Game of Thrones'ın yeni bölümü yanlışlıkla yayınlandı


#1

[color=#cc3366][font=Rubik, sans-serif]7. sezon 6. bölüm yayın tarihinden önce TV’de gösterildi.

[font=Rubik, sans-serif]Game of Thrones dizisinin kaderi nedir böyle? Millet içeriği HBO’dan çalar ama yayınlamaz, HBO ise yanlışlıkla kendi yayınlar. Kaderi komedi filmine dönen diziyi elbette bir çok kişi izliyor, ancak özellikle son sezon başına gelenler firmayı oldukça büyük zarara uğrattı.

Dizinin 7. Sezon 6. Bölümünün çıkmasına nerede ise bir hafta var. Ancak birkaç saat önce Reddit’e düşen bir başlığa göre, HBO İspanya dizinin yeni bölümünü yanlışlıkla yayınladı. Anında internete düşen bölüm, birçok site tarafından yayınlandı bile. HBO, bölümü sitelerden kaldırtabilmek için yoğun bir çalışma içine girmiş durumda.

[color=#23262e][font=Rubik, sans-serif]

[font=Rubik, sans-serif][font=Rubik, sans-serif]Elbette bölüm hakkında yazılabilecek çok şey var ancak spoiler vermemek adına haberin içeriğini de çok dolduramıyoruz. Normalde on bölüm ve ortalama 45-50 dakika gibi sürelerde yayınlanan dizi, bu sezon yedi bölümden oluşayor ve ortalama 60 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Yeni bölümler Digiturk üzerinden yayınlanıyor.

[font=Rubik, sans-serif][font=Rubik, sans-serif]Kaynak : http://www.merlininkazani.com/game-of-thronesin-yeni-bolumu-yanlislikla-yayinlandi-sinema-96036


#2

Hadi be digitürk sen de bir güzellik yap 7. bölümü yayınla bu akşam :smiley: