Game of Thrones'ta Yaşanmasını İstediğiniz Fantastik Olaylar

Kesinlikle Robb’a kurt kafası dikilmiş halinin dirilmesini isterdim gerçekten acayip olurdu fantastik açıdan.

Şeytani tarafın aslında Işık Tanrısı tarafı olduğunun, Akgezenler yani Diğer Büyüğün aslında iyi taraf olduğunun ortaya çıkması. Sonrasında Akgezenler-Kızıl Tanrı+Ejderhalar savaşı sonrası Akgezenler kazanması ve Bran’in tahta oturması. (tahta oturacak kişi değişebilir :D)

Robert Baratheon’un Rhaegar’a tek attığı sahne gösterilse güzel olurdu.

[font=Trebuchet MS]LOTR hayranları bilir, Piçlerin Savaşın’da bi yüzüklerin efendisi havası vardı zaten… Hep istemişimdir ki westereos evreninde, ’ Tek Yüzük ’ gibi herşeye hükmeden bir nesne olsa ve o nesneyi elinde tutan mutlak gücün sahibi olsa…

[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/23/One_Ring_inscription.svg[/img]

Ölmeyen stark ve pembe saçlı kawaii görl

Jonla Dany’nin evlenmesi :DDDDDDDD

Şaka bi yana Westeros dışındaki fantastik dünyanın keşfedilmesini isterdim.

Sam’in yanında dolaşan bir adet Gilly var ya hani.
Hah işte o (ya da onun Craster’dan olma bebeği), seri sona erdiğinde demir tahtın meşru sahibi olsun.

Burada “Taht X’in hakkı” “Hayır efendim, o taht Y’den başkasına yar olmaz” diye birbirini parçalayanları, “teori üreticem”, “en doğrusunu ben bilirim, sen kimsin ki?” diye caka satanları dumura uğratsın.

Euron Greyjoy, bir deniz savaşında tam kaybetmeye çok yaklaşmışken ‘‘Ölen bir daha ölemez’’ deyip denizde boğulur. Birkaç saniye sonra bir dalga onu Sükünet’in güvertesine atar. O sırada doğrulan Euron: ‘‘Ama daha sert ve güçlü olarak yeniden doğar’’ der ve dev krakenin kolları, Euron’un düşmanlarının sancak gemisini batırır.

Bir Buz Ejderhasının olmasını isterdim

Aslında her şeyin bir rüya olmasını istiyorum

Gece Kralı ile zombi Robert Strong’un düellosunu görmek isterdim.Biri ölüleri dirilten diğeri ölü bedenden oluşturulmuş canavar.Hayli fantastik olurdu.

Winterfell’in mahzenineki kuzey krallarının ve lordlarının Uzun Gece’de dirilmesini isterdim . :thinking:

Bran, Üç Dişli Mızrak zamanına gidip Rhaegar’ı ölümden kurtarsın; böylece zaman sıfırlanır, Lyanna da ölmez herhalde; Jon da ailesi ile mutlu mesut büyür, yaşar. :stuck_out_tongue:

Akgezenlerin amacının westerosu yok etmek değil de westeroslularla birleşip dany’i öldürmelerini isterdim. ( buz örümcekler , buz ejderhalar ve ulukurtlarla )

Joffrey dirilsin.

O çocuk hak ettiği şekilde ölmedi… Tamam ölüm şekli acıklıydı ama öncesinde şen şakrak. O çocuk aşağılanarak acılar içinde ölmeliydi.

Mümkünse parası neyse Ramsay’a verip yeni Reek yapılmalıydı…

Çok badass olurdu abi :sunglasses:

Adeta 90ların cheesy fantastik hikayesi lolz. Bu sırada arkasından birisi ona vuracakken sevdiceği onun kafasına taş atar, adam komedik şekilde yok olur

+1liyorum bence efsane olurdu

Jon Snow ve Dany’nin ikiz çıkmasını isterim.

Jon Snow’un kendi ejderlerini uyandırmasını ve ikinci kanayan yıldıza sebep olmasını isterim.

Off bu konuyu ne kadar konusmustuk seninle! Saglam argümanlar vardi.