Game of Thrones'u nereden izlerim?

1.sezondan tekrar izlemek istiyorum ama hiçbir sitede bulamıyorum, izleyebileceğim türkçe altyazı link atabilir misiniz?

Blu tv den tüm bölümleri izleyebilirsiniz.

Kaçax izlemeyin kul hakkıdır.

Diziyo da vardı gahsbskwb

Görüntü kalitesi çok kötü. Hayatta izlemem.

@yenibirarrynci ilk sezonlar yok yalnız. 3.sezondan itibaren bulunmakta benim bildiğim.

@anon20846121 bir alt kültür materyalinin -oyunlar hariç- orijinal olup olmamasını pekte önemsemiyorum açıkçası. Kitapları, filmleri ve dizileri korsan olarak sindiririm. Nedeniyse basit. Mağaza mağaza gezmeye üşeniyorum, ayrıca Danimarka’ya yeni yeni taşındım ve henüz dilini bilmiyorum. Eh haliyle almama imkan yok. ASOIAF’ı bile önceden tamamını satın almama rağmen pdf olarak okumaktayım. Alışkanlık meselesi. Para takıntım yok yoksa. Dizileri korsan izliyorum çünkü üyelik satın alma gibi bir huyum yok, çekingenim bu konu da. Bende korsan olarak izliyorum. Zaten üyeliği olanlar bile sırf arayüzü için aldığını söylerken, benim almam pek mantıksız. Filmleri izlemem de yine kitaptakiyle aynı. Türkiye’deyse izlemiyordum çünkü sinema alışkanlığım yoktu. Animelerden bahsetmeye bile gerek yok diye düşünüyorum. Peki oyunları neden korsan olarak almıyorum? Çünkü bilgisayarım yok! Ühühühü… Yok harbiden umursamıyorum olup olmamasını. Gerek yok olmasına. Olsa bile korsan olarak oyun alıcağımı sanmıyorum, satın alarak oyun oynamak hem daha cazip geliyor hem de Steam ucuz. The Witcher 3 gibi bir oyun 60 TL lan! Gerçi son rakamı bilmiyorum, TL düştü hepimizin bildiği gibi.

Evet, kendimden konuşarak egolu olduğumu bir kez daha kanıtlamış bulunmaktayım.

Bu witcher’ın dağıtım şirketiyle ilgili bir durum. Yoksa steam o kadar da ucuz değil yurtdışında aynı fiyata tekabül eden GTA 5 çok pahalı mesela.

Kaçak dizi izleyenler büyük ihtimal kaçak çay da içiyordur.
Kaçaxçılığa karşıyım.

1 Beğeni

Dizilla diye bir site var ben oradan izliyorum. Tüm bölümler hem türkçe dublaj hem altyazılı hem de yüksek çözünürlüklü bulunuyor. Senkron problemi de yok. İnşallah buraya yazdık diye bölümler silinmez de. :smile:

2 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

1 Beğeni

Şu the walking dead i nereden izleyebiliriz? 7.Sezondan sonrası yok bende

Dizilerin nerede linki olduğuyla ilgili bir site vardı ama hatırlamıyorum şimdi olunca yazarım.

torrent diye bir şey var abi indirin izleyin işte

Hala izlemek isteyip de telifli olduğu için izleyemeyenler için Diziyo sitesini tavsiye ederim üye olduktan sonra tüm sezonları sorunsuz telifsiz izleyebilirsiniz ama üye olmanız gerekiyor telifli sezonları izlemek için ücretsiz üye olabilirsiniz.

Torrent, dizi siteleri, netlifx hangisini istersen. Oradan izleyebilirsin.