Game of Thrones'un 3.Sezon Oyuncu Seçmelerinden Bir Haber Daha

Yapımcılar, bu sıralar 1.52 & 1.53 m. altında ve 18 yaş üstü olan erkek veya kız arıyor.
Yapımcıların bu arayışı, 2. kitapta ortaya çıkan ve bu sezon yer almayan karakterler olarak Reed kardeşlerin olabileceği söylentisini oluşturuyor.
Kitapları okuyanların aşina olduğu üzere 16 yaşındaki Meera ve 13 yaşındaki Jojen ikilisi tüm Bozsu Gözcüsü insanlarının olduğu gibi kısa boylara sahip.

Umarım Howland Reed’te çıkar…

Hownland 5Kitap dahil bataklıgından ayrılmadı Martin 6.kitapta mutlaka kullanır diye düşünüyorum

Kİtapta da Meera ve Jojen Winterfell’e gidiyorlar ama dizide çıkmadı nedense…Hiç belli olmuyor dizi ile kitap bazen farklı yerlere kayabiliyor…Blackwater Savaşı bile farklıydı mesela…

Sende haklısın

Jojen Reed rüyasını anlatınca babası onları winterfell’e sadakat tazeleme bahanesiyle yolluyor ama winterfell saldırıya uğradıktan sonra yukarı çıktıklarında neden direk Bozsu Gözcüsü’ne gitmedilerki biri skagoos biri Duvarın ötesi one öyle ben asıl bombayı Howland Reed ve Brandan bekliyorum Howland Ned’in en yakın arkadaşı ve en büyük sırdaşıydı ne varsa o adamda var yani en yakın arkadaşı ölüyor adam gıkını çıkarmıyor saçma bence Howland Reed bişeyler planlıyor Bran’ın sakat kalması hiç önemli değil 3 gözlü kargayı bulurda yüce bir varg olursa ondan ala savascı olamaz çünkü öyle bir varg’ki bran yanlıslıkla bir insan’ın içine girdi işi öğrenince büyük işler yapıcak derim .!

Boyları ne olur bilmem ama göz renklerine dikkat etsinler. Gidipte alakasız bir şey yapmazlar umarım.

alakasız birilerini seçmeseler iyi olur çünkü bunlar önemli karakter

@morgenstern, @Deadmen. Oyuncular çoktan seçildi. Nette arayın bulursunuz :smiley:

Wyman Manderly’i merak ediyorum en çok :smiley:

Biz Ramsay Ramsay diyoruz ama dizinin işleyişini düşünürsek Ramsay 3. sezonda görünmez?
O yüzden oyuncusunu bile aramıyorlardır henüz …

Haklısın, ama bazı olaylarda izleyicinin karakteri unutmaması için değişiklikler yapmaları gerekiyor bana göre. Ramsay’ın Theon’un öyküsünde çok önemli bir yeri var. 3. sezonda göreceğiz.