Gece Gözcüleri Yemini Dublajı

kendi sesimle @Game of Blood öncülüğünde dublajlara başladım, ilk olarak amatörce hazırladığım Gece Gözcüleri Yeminini paylaşmak istiyorum, yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler

Gece Gözcüleri Yemini Türkçe Dublajı -------------- arka plan müziği: Fever Ray ‘If I Had A Heart’

güzel ama biraz hızlı söylemişsin sanki

evet ilk dublaj (:D) olduğundan amatörce oldu, umarım gittikçe dahada güzelleşir beğenirsiniz

bu arada sesi iyice açıp dinleyin arka plandaki müzikte duyulsun :smiley:

Yuh beklediğimden çok farklı çıktı :open_mouth:
İyi anlamda :smiley:

çok teşekkürler leydim, sizden bunları duymak onurlandırıcı :slight_smile:

Bomba gibi geliyoruz.

Başı kötüymüş de sonradan iyi düzelmişsin.

Hava soğuksa demek çabucak söyleyip sura dönmek istemiş.

Müzik de Vinings’in müziği mi bana mı öyle geldi?

yükselen ve kendini gelistiren Lannisterlar devrim basilyor. (spartacus etkileri) dostum guzel olmus fon muzigine bayildim ah su yaz tatili gelsede bendeki cevherlerden foruma sunabilsem yakinda :smiley:

evet, gerçekten de beklediğimden iyi. güzel, daha gelişecektir eminim.

teşekkürler, umarım

dublajın sonuda direk kesilmiş kötü olmuş yeni farkettim, bidahakine düzeltirim inş

Ses tonun fena değil.
yap-acağım ed-eceğim yerine günlük konuşma dilinde olduğu gibi yapıcam edicem kullanılsa daha güzel olmaz mı? Ahengi bozuyor.

tşkkürler, çok sabit ve bilnen bir yemin olduğu için böyle üslup takındım ama dikkate “alacağım” :smiley:

Bence yemini resmi bir şekilde okuman daha iyi olmuş. Yalnız bunları daha tane tane söyleyip video haline getirseydiniz ve YouTube’da bir kanal açıp oradan yayınlasaydınız daha iyi olurdu bence.

evet dediğin gibi çok daha güzel olurdu, bu dublajı ben kendim yaptım deneme için, ama ekip olarak düzgün bir şekilde dublajlara başladığımızda dediğin gibi görüntülü olması çok daha etkili olacaktır

Dublaj konusunu biraz garip bulmuştum ama yanılmışım, güzel olmuş.

teşekkür ettim, organize şekilde yapabilirsek dahada güzel olur umarım yani organizeden kasıt videolarda birden fazla karakterin konuşması olduğundan daha fazla seslendirmenin üst üste eklenmesi vsvs.

Valla tebrikler, ses tonun iyiymiş ama biraz daha yavaş ve siirane okusan daha etkili olur, dubaj ekimi bomba gibi :smiley:

Vikings’in müziği güzelde seminer havasında geldi sesin bana,biraz ciddiyetle daha başarılı olabilirsin.

hahaah güzeldi. Sesin gayet iyi ama dedikleri gibi biraz hızlı söylemişsin çok hafif bir diksiyon problemi de var biraz daha hissederek lütfen :slight_smile: