Gece Kralı (Spoiler)

#1

Gece Nöbetçilerinin 13. Lord kumandanı kendini gece kralı ilan etmişti.Ve kendisine eş olarak bir akgezen aldığı söyleniyor. Peki benim sorum şu ; Akgezenler bir insana değdinde o insan zombi gibi bir şey oluyorsa. bu gece kralı niye zombi gibi bir şey olmadı ? :biggrin: :biggrin:

#2

Zombi dediğin Wight. Ayrıca ben insanlara değdiklerinde wightlara dönüştüklerini bilmiyordum. Öldüklerinde dönüşüyorlar diye biliyorum. Gerçi bir Ak Gezen sana dokunuyorsa her halükarda ölüsün demektir o ayrı :smiley: Belki de ak gezenlerin kendi iradesindedir bir insanı wrighta çevirip çevirmemek. Burada bilgiler var. İstersen bir de sen göz at

Gece Kralı

http://forum.gameofthronestr.com/konu-gece-nin-krali.html

Ak Gezenler ve Wight’lar

#3

Aslında gece kralınında bir akgezene aşık olması da saçma değilmi insan korkar ondan.Ayrıca ordaki geçenöbetçileride mi engel olamamış bu duruma ? :smiley:

#4

Acaba çocukları olmuş mu :smiley:

#5

Kral, diğer nöbetçileri büyülemiş. Bu yüzden itiraz edememişler.

#6

Kral, wight ile evlendi bu biir.
Ayrıca Stannis’in Gece Kralı olmasını istiyorum geçenlerde öyle bir teori okumuştum :smiley:

#7

Kral Wight ile mi evlendi? Ben Wight’ların akılsız olduklarını sanıyordum. Sadece Ak Gezenler düşünebilir biliyordum. Hem o kadının tüm nöbetçileri büyülediğine bakarsak Wight’ın aklının olmasının yanı sıra bir de büyü gücünün olması gerekiyor. Wight bu özelliklere sahip mi? Bence Ak Gezendi.

#8

İlginç bir durum o kral ın kafasımı iyiymiş acaba :D.

#9

Bence de akgezendi çünkü wightlar bence de akılsız canlılar ve her önüne gelene saldırıyorlar.Gece kralı bunla niye evlensin bu wight daha ilk günden onu öldürürdü.

#10

Abi insan ak gezene vurulur mu ya :s
Wight değilmiş ama düşününce daha mantıklı wight olması :s çünkü Coldhands’in kendi iradesi var :open_mouth:

#11

Benjende mi aynısını yaptı ne kayboldu herif :open_mouth:

#12

Abi adam surda kadın bulamayınca ne yapsın akgezene aşık olmuş :smiley:

#13

Hiç yoktan bir yabani bulup aşık olabilirmiş :smiley: