Gece Kralı (Spoiler)

Gece Nöbetçilerinin 13. Lord kumandanı kendini gece kralı ilan etmişti.Ve kendisine eş olarak bir akgezen aldığı söyleniyor. Peki benim sorum şu ; Akgezenler bir insana değdinde o insan zombi gibi bir şey oluyorsa. bu gece kralı niye zombi gibi bir şey olmadı ? :biggrin: :biggrin:

Zombi dediğin Wight. Ayrıca ben insanlara değdiklerinde wightlara dönüştüklerini bilmiyordum. Öldüklerinde dönüşüyorlar diye biliyorum. Gerçi bir Ak Gezen sana dokunuyorsa her halükarda ölüsün demektir o ayrı :smiley: Belki de ak gezenlerin kendi iradesindedir bir insanı wrighta çevirip çevirmemek. Burada bilgiler var. İstersen bir de sen göz at

Gece Kralı

http://forum.gameofthronestr.com/konu-gece-nin-krali.html

Ak Gezenler ve Wight’lar

Aslında gece kralınında bir akgezene aşık olması da saçma değilmi insan korkar ondan.Ayrıca ordaki geçenöbetçileride mi engel olamamış bu duruma ? :smiley:

Acaba çocukları olmuş mu :smiley:

Kral, diğer nöbetçileri büyülemiş. Bu yüzden itiraz edememişler.

Kral, wight ile evlendi bu biir.
Ayrıca Stannis’in Gece Kralı olmasını istiyorum geçenlerde öyle bir teori okumuştum :smiley:

Kral Wight ile mi evlendi? Ben Wight’ların akılsız olduklarını sanıyordum. Sadece Ak Gezenler düşünebilir biliyordum. Hem o kadının tüm nöbetçileri büyülediğine bakarsak Wight’ın aklının olmasının yanı sıra bir de büyü gücünün olması gerekiyor. Wight bu özelliklere sahip mi? Bence Ak Gezendi.

İlginç bir durum o kral ın kafasımı iyiymiş acaba :D.

Bence de akgezendi çünkü wightlar bence de akılsız canlılar ve her önüne gelene saldırıyorlar.Gece kralı bunla niye evlensin bu wight daha ilk günden onu öldürürdü.

Abi insan ak gezene vurulur mu ya :s
Wight değilmiş ama düşününce daha mantıklı wight olması :s çünkü Coldhands’in kendi iradesi var :open_mouth:

Benjende mi aynısını yaptı ne kayboldu herif :open_mouth:

Abi adam surda kadın bulamayınca ne yapsın akgezene aşık olmuş :smiley:

Hiç yoktan bir yabani bulup aşık olabilirmiş :smiley: