Gendry Cersei'nin oğlu mu ?

7-sezon

Reddit’te böyle bir teori var sizce mümkün mü ?

Sanmam. Kadın neden oğlunu atsın köşelere? Tamam, Robert’ı sevmiyor ama çocuklarına aşık bu kadın. Hem Gendry, annesinin şarkı söylediğini mi ne hatırlıyordu yanlışım yoksa…

hahahahh asla öyle bir şey olmayacak, hiçbir koşulda.

Teoriyi de aktar istersen bir zahmet @Jon_Summer

Ben inanıyorum ki elbet bir gün bu teorin tutacak. Ama o gün bugün değil @Jon_Summer

Bu teoriyi destekleriyle de okudum ve Loras Targaryen konusundan sonraki en sacma teoridir.

Cersei’in Gendry’nin kızı çıkma ihtimali daha fazla

Başlı başına saçmalık abi ihtimali yok .

Şimdi aslına bakılırsa normalde olasılığı var. Çünkü Cersei ve Robert’ın ilk çocukları doğmuş fakat ölü olarak götürülmüş. Varys burda bir hinlik yapmış olabilir mi ?

Teori şu: https://www.google.com.tr/search?hl=tr-TR&ie=UTF-8&source=android-browser&q=gendry+is+cersei's+child&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=jK2yWcTvOc3G8AeljLuwCQ#gfe_rd=cr&xxri=0

Birde sarı saçları olduğunu.

Yanlış link vermişim. Tıklayan 27 kişi de dememiş ki "ya arkadaş, arama linki vermişsin, troll müsün?"
Cevabım “tabii ki hayır canım saf mısın?” olurdu.

Ya bu 27 kişi(!) saf saf Google’da çıkan sonuçlara tıkladılar, ya da bu 27 kişi forumun kötülüğünü arzulayan kötücül insanlar. Uyarır insan uyarır.

Orijinal link: https://winteriscoming.net/2017/03/04/speculation-cersei-lannister-gendrys-real-mother/

Saf saf Google’da çıkan sonuçlara boş boş bakıp kapattım sorry. Tanrılar forumu korusun.

Özür dilerim :frowning:

Ama uyarmadığın için de kınarım seni.

@Tessarion KINANDINIZ.

Tanrılar bizi korusun boş verin forumu. Kimseye güvenilmez burada.

Aslında güzel olurdu dedesi Tywin, amca Stannis, dayılar Jaime ve Tyrion…
Hem Robert ve Cersei’nin ortak çocukları olmasını çok isterdim ama bu olsa bile sadece dizi için geçerli olur artık. Şu ilk doğan çocuktan iki kere bahsedildi. Demek ki yalan değil ama ben burda Baratheon geninin ne kadar baskın olduğunun anlatılmaya çalışıldığını düşünüyorum (sarışın anne ve siyah saçlı çocuk…). Şu kehanette 3 çocuk diyo ama ya senaristlerin hatası ya da kehanet yanlış (belki de Cersei’nin sadece Jaime’den olan çocuklarına değer verdiğini ve cidden annelik yapacağını göstermek için 3 çocuk dendi) Bu saatten sonra diziye eklemezler heralde çünkü tahtta çok yüksek bi iddiası olurdu .Gerçi çocuklarını çok seven Cersei’nin ilk çocuğuyla karşı tarafta olması etkileyici de olabilirdi ama olmaz artık.

Bunun çok geç olmadığını düşünüyorum şahsen. Açıklansa da tahtta pek gözü yok Gendry nin dürüst olmak gerekirse. Hem son savaşta baba yadigarı çekiçle öz oğlu olarak WW doğrasa kötü mü olur şimdi (plastiği karıştırmayın :joy: ) ?

‘Not: Bilmeyenler için Robert’ın çekici Valyria çeliğinden işlemedir’ not bırakayım da 'Nasıl WW kesecek diye başımın eti yenmesin :smile:

Çok güzel olurdu öyle olsa ama.o çekiç Valyria çekici değil :smiley: Herkes öyle sanıyo neden anlamadım hem Valyria çeliği olsa Ned’in kaldıramayacağı kadar ağır olmazdı heralde
Umarım savaşa baya katkısı olur yine de

Dizide de kitapta da cadı, Cersei’ye 3 çocuğun olacak ve hepsi de ölecek dedi. Gendry onun oğlu olamaz.

Kardeşim dizinin başında Cersei bir çocuğunun olduğunu ama öldüğünü söylüyor.Buna göre o kehanet geçerli olmuyor.