Genel Seçim Anketi

7 Haziran Genel Seçimleri için forumda küçük bir nabız yoklaması yapmak amacıyla SATİS-AR olarak bu anketi hizmetinize sunuyoruz.

Hulkların Demokratik Partisinin başkanı Bruce Banner mı lol

İstanbul Küçükçekmece’de (Üçüncü Bölge) oturuyorum. Osman Pamukoğlu Paşa bağımsız aday. Velhasıl kelam Osman Pamukoğlu.

Ankette Vatan Partisi yürür gider diyordum :stuck_out_tongue: Şaşırdım.
Forumdaki demokrat ve sol kesim nereye saklanıyor acaba >.>

Sömürüye karşı bizler meclise ! Oylar Halkların Demokratik Partisi’ne :slight_smile:

Anketin gerçeği yansıtmadığı ortada forumdaki sol kesim nerelerde acaba :smiley: Nasyonel Sosyalist’e en yakın olan Milliyetçi Hareket Partisi kesinlikle en mantıklısıdır. Ancak iktidara gelmesi için sert,karizmatik,hayranlık uyandıran bir lidere ihtihacı vardır ve tabiki yeni fikirler üreten genç ve hırslı milliyetçi insanlara.

O yüzden eskiyi geçte mili ittifaka geç kardeş :slight_smile:

Şu güzelliğe bak be
Görsel olarak çok harika bir çalışma çıkarıyor HDP ekibi.
Bir de CHP yapıyor bunu ama bu kadar değil. Diğerleri resmen görüntü kirliliği

Seçim şarkılarını da pas geçmeyelim :slight_smile:

HDP nin TV reklamlarını izleyen ?

Irkçılık yapmak istemiyorum ama HDP’ye ol verecek olanlar tez zamanda bu ülkeden giderler umarım. Siz nasıl insanlarsınız ya? Umarım bu ankette yanlış anladığım bir şeyler vardır, trolleme falandır.

Beğenmedin mi :’(

Bu forumda bana ırkçı ve beyinsiz dendi daha önce.
Şu anda da ülkeden kovuldum ahklaldla

Benim gibi dalgacı tipler olayın gülünecek tarafına bakıyor o yüzden dedim.Bana biraz komik geldi :smiley:

Hahah :))
Bütçe kısıtlı, o kadar oluyor :frowning:

Ne ima etmeye çalışıyorsun?
Sen kimsin ki birilerini doğduğu topraklardan kovacak cesareti kendinde buluyorsun?
Asıl siz nasıl insanlarsınız? Kaç yüzyıl daha kanla besleneceksiniz?

Irkçılık yapmak istemiyormuş. Yapılan yapılmış bu ülkede zaten. Bilinçsizce böyle bir yorum atarak ne kadar basit olduğunu gösterdin.

The bomb has been planted.

El atmışken şu adama da oy verin bağımsız milletvekili gibi kalmış orda lol

Acaba ırkçılık yapmak isteseydin ne diyecektin? :((

Tebrik ederim, fantastik bir forum ama böylesine fantastik bir yoruma rastlamamıştım daha önce.
Boyut atlattın foruma.
Katliam güzellemesi dediğin böyle olur.
Madımadık’ın, Maraş’ın faillerinin torunusun ne de olsa.

Bu konu sabaha kadar kilitlenir benden söylemesi