Genel Seçim Anketi

Faşist İtalyan kökenli insanlara söylenebilecek bir terimdir anlatım bozukluğu yapıyorsunuz.

Bundan sonra sadece İtalyanlara faşist diyeceğim. Bu içimi ısıtan bilgi dağırcığı için teşekkür ederim. Üstad sen çok entellektüel bir kişiliğe benziyorsun. Belli ki siyaset bilimi ve uluslar ilişkiler alanında çok bilgilisiniz.
Bir sualim olacaktı.
Norveç neden G-20’ye girememiş ? Bizim kadar gelişmiş bir ülke değiller galiba.

Odin’e tapan bir ülkeyi gelişmişten sayacak halimiz yok herhalde ?

Ben bu dayıyı yeni keşfettim :joy::joy:
50. Saniyeden sonrası kahkaha attım.
Küçücük boyuyla Erdoğan muhaliflerini evinden aldırmakla tehtid etmesi <3

Dayı aslında Recep Tayyip Erdoğan’ın bir tasviri. Aynı hareketleri yapıyor, aynı cehaletteler.

Yalnız kızın bakışı çok tatlı =)

Aşağu yukarı bir ay önce yaptığım şu yoruma bu kez katılmıyorum. Bu seçimi kazansalar bile gidiciler.

Kızın kendisi çok tatlı :hugs:
resim

Yaa Allah günah yazmasın ama işte gel de gülme, gel de alay etme.

Remix de yapmışlar, dünden beri izleyip gülüyorum.

Günah falan olmaz Duygu hanım. :grin: Ayrıca bu kadar inançlı biri olduğunuzu bilmiyordum.
Dede’yi araştırdım Kastamonuluymuş <3
İzleyip izleyip gülüyorum hala. :grin:

Dayının komikliğine ağlayacağım ben.Burası fazla sakin nedense eskiden bir harektliydi ama durulmuş şimdilerde.

Örnek bir müslüman da sayilmam ama inançliyim evet.
Benim en büyük korkum da kul hakkidir, ki alay etmek de kul hakkina girmektir bence. Ama iste bu dedeye gülmemek de harbiden mümkün degil. Düsününce, adam 80 yasinda vardir ve bizim onun konusmasiyla, düsünceleriyle alay etmemiz hos degil aslinda, bir nevi biz nasil bir hayat geçirdigini bilmedigimiz yasli bir insanin cehaletiyle alay ediyoruz. Bu açidan bakinca insan biraz yaptigini sorguluyor. Neyse ama dedigim gibi, yine de gülmemek de elde degil.

Hayır ağlamıyorum. Gözüme insanlık kaçtı.
Sizin büyük bir hayranınızım duygu hanım :heart:
Belki bir gün sizin gibi seviyeli ve düşünceli bir insan olabilirim.