George R.R. Martin'in Orjinal Sayfasından Hayran Mektupları!

Okuyucularımdan çok ve çok (ve çok) fazla e-mail alıyorum. Tümünü yanıtlamak benim için çok zor (cevaplayabileceğimden fazlalar) hatta farklı bir şey yapsam bile… Bundan dolayı bana email atarsan ve ben cevap veremezsem, yapabileceğim tek şey özür dilemektir.

Ancak bu tümünü okumuyorum anlamına gelmez.Bazı mektuplar tuhaf ve bazıları ise sadece,şey,garip.
Halbuki büyük çoğunluğu ise harika. İnanın bana, yıllar boyunca tüm yazarlar gibi durmaksızın emek verdikten sonra, kitaplarımın bu kadar ilgi görmesi mutluluk verici.

Ve bazen okuyucularım bana bazı şeyler yolluyorlar: fotoğraflar, sanat eserleri, denemeler, karikatürler (bilgisayar virüsleri de yolluyorlar fakat umarım bu bir kazadır.) Asla bilemezsiniz. Bazıları tuaf ve birçoğu harika, bu sebeple dusundum ki bu hayran sayfasını web sayfama eklemeliyim boylece az bir kismini da olsa paylaşabilirim.
(Young Jaime)

(Ghost)

Daha Fazlası için Tık:
http://georgerrmartin.com/fans/index.html

Çıkacak kitaplara sınırlama koymasaydı iyiydi. Keşke 20 kitaba kadar gitseydi seri. Zaten Türkiye’de çevrilme süresi kısa, ömürlük seri olurdu. Ölene kadar okurduk, torun, çoluk çocuk falan.

20 seriye hem bizim paramız-hem TR çevirme zamanını beklememiz-hemde GRRM’in ömrü yetmez. :smiley:
Benim tek isteğim seri bittikden sonra geçmiş zamanda önemli olayları ele alması Robert’in isyanı felan filan

Martin kitap yazmak konusunda gerçekten çok seri. Yani 20 seri olsa yaklaşık 4 sene sonra bütün kitaplar biterdi. Ayrıca ben gider market torbası taşırım yeni kitap alabilmek için… :slight_smile:

Madem seri neden 5 yılda anca bi kitap çıkartmış abimiz?

Çıkarmadı, yayınladı. Yani kitabı yazdı ama önce o kitaptan önceki kitapların satışlarının tamamlanmasını bekledi. Ardından yeni kitabını piyasaya sürdü. Kitapların çıkış tarihi ile yazılış tarihleri arasında bazen çeyrek asır bile olabiliyor.

Yalnız o nasıl bi site tasarımı :slight_smile: Cimri herif paraya kıyıp yaptırmamış birine :slight_smile:

Filmde ki kılıç ve zırhları nereden buluyorlar Türkiye’de ya da başka bir yerde satılıyor mu?

Türkiye’de şövalye tarzı kılıç ve zırhlar bulamazsın. Ancak Osmanlı ve Sipahi tarzı bulursun. O da işini görmez diye düşünüyorum.

Şu young jaime nin üzerinde ki zırh ve kılıcı e-bay gibi sitelerden alınabilir mi nereden temin edilebilir bu tür şeyler?

Benim bildiğim burası var.Ama zırhlar çok pahalı,yoksa erkenden bir çelik zırhı seti dizecektim.

Tam aradığım bir site bayada pahalıymış zırhlar bu arada kılıçta var mı sitede?

Benim bildiğim sadece zırhlar vb var.Hiç kılıca rastlamadım.

Kılıçlar için şu siteye bakabilirsin

http://www.replicadungeon.com/

Şöyle bir site buldum güzel kılıçlar var fiyatlarıda uygun

Fiyatlar çok uygun.Ama bana zırh lazım,o sitede çelik plaka 2,5 milyar.Daha ucuza bulmaya çalışıyorum,bulurum inşallah…