Görüş

Yahu benden başka sıkılan var mı bilmiyorum ama forumda son

zamanlarda tartışmalar ve usülsüz konuşmalar başladığını hissediyorum

bazı kişiler tarafından, Bunlara son verelim diyorum ben? rahatsız olanların

olduğunu hatırlatmak istedim.

Ne gibi?

yani saygısızca konuşmalar oluyor ben birkaç yerde karşılaştım ona dayanarak genel konuşuyorum

haklı, bence forumda Lord rütbesinde olan kişilerin sayısı 4 değil 10 olmalı

Aykırı bulduğunuz,üslupsuz konuşmaları rapor ederseniz , bu tarz konuşan kişileri uyarma ve o mesajı editleme konusunda yöneticilere yardımcı olmuş olursunuz ve uyarının içeriğine göre üyelerimiz bir nebze olsun bu tarz konuşmamaya dikkat eder,iyi forumlar.

Ben :frowning:

kesin ben varım bu listede :smiley:

Yorum sayısı: 13
Konuyla alakalı, doğru düzgün görüş bildiren yorum sayısı: 2

Yönetici notu: Gereksiz mesajlar silindi.

Rapor butonunu kullanarak yöneticilere bu konuda yardımcı olabilirsiniz. Bu üsluba sahip olan kişi bir yöneticisiyse bile rapor edin.

Gelen başvuruları değerlendirerek yönetici alıyoruz. Son zamanlarda gerçek anlamda onaylanabilecek bir yönetici başvurusu almadık. Eğer yapabilecek kişilerden başvurular gelirse biz de seve seve kabul ederiz. Yükümüz azalır :smile:

evet yönetici almaktan yana olduğunuzu biliyordum uzun süredir. isim vereceğim, bence; RobbSnow, Velaryon, OldBear nikli arkadaşlar bunu yapabilirler istiyorlarsa başvurmalılar diyorum…

Beni böyle bir göreve layık gördüğün için teşekkür ederim ama, ben sorumluluk almayı sevmeyen ve keyfe keder bir insanım. İşimi yapamam yani. Mod olmak benim için güzel bir şey olmaz. Sevmem işimi, rütbeyi de sevmem ve taşıyamam.

Ama böyle bir şeye layık gördüğün için teşekkür ederim. :tongue:

Sinister sen gelsen?
Daha önce defalarca katılmanı isyemiştik zaten.

işte tam olarak bu yüzden senin ismini verdim =)
yap bunu diyeceğim ama isteğine kalmış birşey tabi…

sen önermiştin evet, ne katkım olur bilemiyorum açıkçası

Benden fazla olur orası kesin.

Sinister bu işi taşır… Olgun ve yol gösterici nitelikte bir insanın sürüklemesi lazım. Çıtayı yükseltmesi lazım. Ben bu işe uygun değilim cidden.

Bende mod olmak için çok abazayım evet bunu kabul ediyorum ve her konunun içine ediyorum hayırlı geceler BMS izleyip yatıyorum.

demeyin öyle katkılarınızla iyi bir forum oluştu, Bekir Cem bir bilgilendirme mesajı gönderecek …

uygun olduğunu biliyoruz :wink: hala ismini veriyorum

Beni de uygun görmüşsün teşekkür ederim. ama ne kadar katkım olur bilemiyorum. aslında pek de beceremem gibi bu tarz işleri. bunun için birde fazla aktif olmak lazım sanırım. ben ise vakit buldukça foruma giren biriyim.sonrasında pişmanlık yaratabilirim bu da beni üzer. ama arkadaşlara katılıyorum sen olabilirsin bence. :wink: ben senin ismini rahatlıkla verebilirim.

Bencede. Özellikle son zamanlarda modlar foruma çok az bakıyor. Çoğunlukla offlinelar. Bi kaç tane yeni mod fena olmaz.

Saygısızlık yaptım mı bilmiyorum ama birine saygısızlık yaptıysam özür dilerim.