GOT Art 4

Renly Baratheon ve Margaery Tyrell

Margaery ve Sansa

Margaery ve Loras

Margaery ve Tommen

tekrar yayındalar

Aaaaaa Tommen mi?Natalia Dormer ile küçük ağlak Tom ha yazık olmuş kıza.

o gül gbi kıza yazk oldu kiminle evlense ya ölüyo yada çocuk oluo sansayı güzel yapmışlar

Margaery ve Sansa neden yanyana acaba

Sansa’yı Lannister’ların elinden çekip alacak mı ne :smiley:

Bu akşam da Lannisterlara kin kusuyorsunuz bakıyorum da :slight_smile: Lannister Hanesi sayfası gözümden kaçmadı :slight_smile:

Az çektirmediler Starklar’a o yüzdendir bu kinimiz.

Lannister’lara kızmamız normal değil mi :slight_smile: bkz : Sansa ve Arya :slight_smile: ve en önemlisi de Ned…

nasıl Brandon ve Rickard Stark’ın intikamı alındı, Eddard 'ın kanı da yerde kalmaz elbet, Starklar son dönemeçlerde delip geçicek eminim henüz erken :slight_smile:

Tek merak ettiğim şu Robb’un Tywin ile yapacağı son savaş.

inşallah delip geçerler gerçekten… ben Robb’a güveniyorum. şu kıza aşık olmayı bi kenara bıraksa keşke…

yapıtta kuzeylilerin sağlam savaştıkları anlatılır, Robb’un ilk kez Lannisterları 2.000 adamıyla vurduğu ve Jamie i aldığı savaşta, yaklaşık 10.000 Lannisterlı asker ölmüştü, iş yeterki savaşa kalsın diyoruz ama birileri arkadan vuruyor ve ancak dengeleyebiliyorlar işte

-SPOİLER-

arkadan vuranların en büyüğü de malum Theon uyuzu ! Robb tecrübesizliğine rağmen çok iyi bi savaşçı… sırtından bıçaklanmayı haketmiyordu. hele ki bu şekilde… Lannister’lar güçlüler evet ama o Joffrey korkağının savaşta başı belada gibi. sayıyı gördüğü an tırstı zaten.

ben olabildiğince en erken şekilde yani ilk savaşlarda, Stannis’in Joffrey’i, Robb’un Theon’u almasını bekliyorum… yalnız Joffrey i ölü istiyorum Theon farketmez :smiley:

Theon için Robb gerekmiyor, zaten Dreadfort’tan askerler yola çıktı. Kız kardeşi de Theon’a destek vermiyor, 20 kişi ile nasıl savunacak kaleyi? ayrıca Tyrion varken Stannis’in kazanması zor gibi ama.

ben ikisini de ölü istiyorum :slight_smile: Theon’u Robb’un öldürmesini istiyorum özellikle Robb’un…

Stannis varken Tyrion’unda kazanması zor, Tywin yöneteceği için Stannisin bir müttefiğe ihtiyacı var ama başka haneler pek arkasından gideceğe benzemiyor, ama bu haliyle bile çok uzayacağını düşünüyorum

Stannis’in arkasından kimse gitmez ama dediğin gibi bu haliyle bile yeter. tahta Stannis oturacak gibi zaten.tabi yaşarsa…

-Spoiler-
Balon Greyjoy + Robb Stark + Stannis Baratheon bileşimi olabilseydi ki savaşlar müttefiklerle kazanılıyor o zaman bitmişti :slight_smile: Renly var olsaydı veya Tyrell Tully falan demedim bakın, bu bileşimde gayet doğal olurdu ama Stannis tahta geçtiği zaman biraz sıkıntı çıkartabilirlerde Greyjoylar ama şuanki sıkıntıdan daha kötü olmazdı