GOT: Conquest oyununu oynayan var mı?

got-conquest

Herkese merhaba,
Game of Thrones: Conquest mobil strateji oyununu oynayan var mı ? Varsa irtibata geçmemizde fayda var diye düşünüyorum. En azından birbirimize bilgi aktarımı ya da bir Türk klanı kurma. Var ise bilgi edinme amaçlı konuşabiliriz.
Teşekkürler.

Selamlar,

Oynadım ama çabuk sıkıldım, bıraktım.

Oyun videoda göründüğü gibi mi bazı oyunlar göründüğü gibi olmuyor da ona göre oynarım belki

Yok alakası yok :slight_smile: maalesef

Öyle olunca hiç oynayasım gelmiyor oysa ki fragman çok güzeldi

Baya aldatıcı bir fragman… :slight_smile:

Ounuyorum şu an. Ve forumu baya aksattım bu oyun yüzünden

Hane ismin nedir ? Bildiğin oluşturulmuş Türk gurupları var mı ?

Hocam bildiğimiz clash of kings mantığı aslında age of civilization adlı mobil oyununa mod filan yapılıcak diyorlardı hayırlısı bakalım :slight_smile:

Tabiki Ulu_Kurt :grin:
2020202020220

Herkese merhaba got conquest oyununu oynuyorum beş günde güzel bir yapı ve karakter oluşturdum girmiş olduğum kova keza harika ama çok güçlü değiliz gelmek isterseniz beklerim arkadaşlar ben oyunu aktif oynamaktayım

Oynadım ve canım sıkıldı sildim :frowning: bol vakti olanlar için güzel bir oyun ama

Neredeyse 5 aydır aktif şekilde oynuyorum. Ulu_kurt’un dediği gibi zaman gerekiyor. Ve çokça sabır. Zamanım ve sabrım var dersen 105 e beklerim. Fazla olmamış başlayalı aynı şeyleri tekrar yapabilirsin. İstersen bir kaç bilgi de verebilirim yapman gerekenlerle ilgili. @Sarp

İlk çıktığı zamanlar oynadım, emsalleri bir sürü diye sıkıldım bıraktım, geçen gene yükledim baya değişim olmuş ama gene sıkıldım o gün sildim.

hala oynuyor musun yeni başladım belki yardımcı olabilirsin

belki banada yardımcı olabilirsin ama 105 gelemem sadece danışabilirim sana

Pek başarılı bir oyun değil diye duymuştum. Bu şekil sağlam strateji oyunu önerir misiniz veya normal oyun?

Oyunu sildim ya :smiley: :smiley: