GoT Online MMO

Evet arkadaşlar heyecanlı bir şekilde takip ettiğimiz seriyi yakın zamanda online olarak oynayabileceğiz.Fakat kesin bir tarih yok.

Bigpoint’in yayıncılığını üstleneceği oyun web tabanlı/browser game yani indirmeden tarayıcı üzerinden oynıyacağız.

Tanıtım ;

GAME OF THRONES MMO
GAME OF THRONES MMO: KAZAN YA DA ÖL!
Beğenilen televizyon dizisini şimdi tarayıcında tecrübe et. Yepyeni fantezi MMORPG Game of Thrones. Westeros için verilen mücadeleye katıl; Stark, Lannister veya Baratheon ailesine sadakat yemini et. Düşmanlarını yen ve kaderin gidişatını belirle.

Ailen için şövalye olarak cesurca savaş veya entrikalarla avantaj sağlamaya çalış. Çok iyi düşünülmüş bir politika ve savaş sistemiyle Westeros’u kendi egemenliğin altında yeni bir çağa taşı!

Kaynak

Knight Online tarzında yani bilgisayara indirilip sağlam grafikleri olan bir oyun olsa daha iyi olurdu.
Web browser tarzı oyunların grafikler genelde vasatı aşamıyor.

Ministry of War tarzı gibi olur diye düşünüyorum,

Krallık(Hane) seçeriz,Kahramanımızı geliştiririz,onun komutasına askerler atarız vs, mow oynayanlar bilir bunları :slight_smile:

O tarzda olur ise ve serinin hikayesini tutturursa çok iyi işler çıkarır

Online severim bakalım bu nasıl olacak

Mükemmel haber!

Travian tarzı olursa daha iyi olur. Hane seç geliştir vesaire veya lotro gibi olursada iyi olur hikayeye sadık ve gelen yamalar da ana konuya bağlı olursa mükemmel olur…

Oyundan görüntüler:

Resimdeki yer winterfeelmi ? görüntüsü güzele benziyor oyunun:)

Evet, sanırım Winterfell. Ben de bu tarzda bir şeyler beklemiyordum ama bu sefer güzel bir oyun olacak gibi duruyor. :smile:

bigpoint yapıyorsa drakensang online tarzı olur. nasıl bişey olduğunu merak edenler bigpointin sitesinden oyunu deneyebilirler ve eğer o tarzda olursa gerçekten süper olur. :d

Bence bu resimler oyundaki videolardan,tarayıcı tabanlı oyunun böle grafiklere sahip olabilceğini sanmıyorum mow tarzında olursa oyun çok güzel olur hatta şuan mow çar kasıyorum :slight_smile:

Aslında karekter seçimide varsa tadına doyum olmaz mesela ned stark ı secipde lvl kasma gibisinden…Hani bir karekter yaratıp oynamaktan ziyade özel karekterlerden seçmek gibi :slight_smile:

Ben de şaşırdım ama Game Of Thrones MMO görüntüleri bunlar. Biraz farklı bir şeymiş. 3D desteği falan varmış, sanırsam yine web browser oyunu. Ayrıntıları Breassa’nın inceleme yazısından öğreneceğiz.

Ayrıca şöyle de bir sitesi var.

Bu sefer çok umutlandım. :smile:

Ozaman bu oyun piyasada olan, küçük kurulum indirip online futbol oyunları benzeri bi yapım olabilir.

Bende çok merakla bekliyorum umarım en kısa sürede çıkar.

Bu arada geliştirmeden bilgi almak için e-mail adresimi girince ‘‘THANKS M’LORD’’ yazdı,bu kelimeyi GoT’dan bir karekterin sesiyle kafamda canlandırdım bu bile beni o GoT havasının içine çekti :smiley:

@Breassa, bigpoint yapımcı firma değil,yayıncı firma yapan firma başka

Oyun 3D Web tabanlı olucak,

Süper. Şimdi LANNİSTER sancağını en tepelere taşıyacağım çok severim mmo oyunları. :slight_smile:

O zaman bizde ne diyoruz —Winter is Coming— :smiley: