GoT'ta en beğendiğiniz oyuncu(-lar) kimdi?

8 sezon ardından en çok kimin oyunculğunu beğendiniz? Benim için zor bir soru ama benim favorim Jaime Lannister’ı canlandıran Nikolaj Caster Waldau. Karakteri tam anlamıyla bize yansıttığını düşünüyorum.

1 Like

Lena Headey son sezonla ilgili sayılı sevdiğim şey.
Peter Dinklage’in duruşma sahnesindeki oyunculuğu da mükemmeldi.

1 Like

Oyuncuların canlandırdığı karakterleri yazacağım isimlerine bakamam şimdi.

Joffrey
Ramsay
Jaime
Theon

Belli bir seviye üstü olan oyuncuları yazmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Onların iyi olduğu zaten kanıtlanmış bir şey.

1 Like

Peter Dinklage, Sean Bean, Lena Headey vb. oyuncular çok büyük oyuncular zaten ve çoğu kişi onlardan bu performansı bekler. Ama saydığın isimler kesinlikle müthiş çıkış yaptı. Katılıyorum tamamen sana

Alfie Allen ve Nikolai Coster-Waldau

2 Likes

İri Jon Umber :smiley:

Lannisterlar çok iyi oynadılar.

Michelle Fairley ( Catelyn )

Robert, Stannis ve Davos’u oynayan arkadaşlar da çok iyiydi.

1 Like

8.SEZON OYUNCULUĞUNU BEĞENDİĞİM 1 KİŞİ VAR.SEVGİLİ EJDERHA.TAHTI ERİTME SAHNESİ VE SNOW A BAKIŞI EFSANEYDİ.:innocent:

2 Likes

ehe evet, Drogon’a sevgiler. :smiley: Yalnız “büyük harfle” yazmak bağırmak manasına gelir, sanal dilde. Normal dil kullanalım, lütfen. :slight_smile: Hoş geldiniz.

1 Like

Michalle fairley. Kadın net 3 sezon boyunca beni en sık etkileyen tek kişi idi.

1 Like

Önemli roldeki oyuncuların geneli iyiydi bence kötüleri saymak daha rahat olur :joy:

2 Likes

aslında doğru. çoğu oyuncu iyiydi ama sence kim ‘çok iyiydi’ ?

Aryanın ilk öldürdüğü çocuk.

1 Like

Harry Lloyd

Jon Snow olması gereken kişiydi bana göre.

1 Like

Charles Dance. Önceki sezonları izleyince bu adamın önemini hatırladım resmen.

1 Like

Kit, Jon’u iyi canlandırdı bence. Harry de Viserys’i çok başarılı bir şekilde canlandırdı. Ama tabii ki Harry Lloyd’u Jon olarak görmek kötü olmazdı

1 Like

Yan karakterleri sayarsak aslında Davos, Varys, Melisandre ve Baelish iyi oynadılar. Ama en iyi oynayan aralarında Olenna Tyrell’dı.

Tam kraliçe olacak kadın :slight_smile:

1 Like