GRRM Suikast

Arkadaşlar bir Starksever olarak bugün anladım ki savaşı Stark’ların kazanabilmesi için Martin’in ölmesi gerekiyor.Bende hiç vakit kaybetmeden işe koyulmak istedim.Suikast’e katılmak isteyenler adlarını yazdırsın.

YAPMAMIZ GEREKENLER
-Son 2 kitabı kafamıza göre yazacağız.(Stark’lar kazanacak.Eddard geri gelcek)

-Bir kaç adet epinefrin

-Martin adına bir vasiyet

YAPACAKLARIMIZ

-Martin’in evine gireceğiz.Martin’i etkisiz hale getirip yanımızda getirdiğimiz epinefrinleri ayak parmak aralarından enjekte edeceğiz.Epinefrin kalbin hızlı çalışmasını sağlayacak ve kalp krizinden gidecek.Yapılan otopside yaşlılık nedeniyle kalp krizi olduğu sanılacak.İğne yerleri zaten belli olmaz.

-Hazırladığımız son iki kitabı masasının üstüne bırakacağız.

-Vasiyeti çekmeceye koyup gideceğiz.(Vasiyette ben ölürsem bu kitaplaı basın yazacak.İsterseniz vasiyete kendi adlarımızı da ekleyip bu kişilerde dizide oynasın bu röle çok uygun gibi ifadelerde koyabiliriz.Ben Dany’i kendime eş olarak alırdım.)

Martin Ev Adresi:Located at 15 Eastwood Place

Evin dışarıdan görünüşü

Benim pasaportum var.Olaya katılmak isteyenler pasaportlarını çıkartsın.

İsimleri alim kimler var??
-emgekosalfa(Silahlı) Kod Adı: Boyka
-Venom41(Gözcü) Kod Adı: 0000
-Berkserk(Şöför)
-King Robb Stark(İğneci-Para Bulucu) Kod Adı: 81862
-Mimar Brandon Stark(Gözcü)
-Willas(Gözcü) Kod Adı:Tanrı Gazabı
-DeanKoLiq Kod Adı: Deus
-Grey_Warden
-Khal Drogo

Ya katılırdım ama hikayeyi starklara göre yazmak istemiyorum. Sadece martini öldürceksek gelebilirim ama.

Ben gelirim fakat. Eve girmem. Ajan arabasında size teknik destek sağlarım yada gözcülük yaparım.

Beni yazabilirsin,saldırıyı ben yönetirim tıbbi şeylerden de anlarım sessizimdir de yuvarlanmayı vs. de kalecilikten iyi biliyorum.
Pasaportum var,vize işini hallederim;Çifte vatandaşlık var eğer yakalanırsak Rusya’ya kaçarım.

Tyrion Reyiz’i Casterly Lordu ve Batının muhafızı yaparız.Sansa’yı da veririz gelin olarak haneleri birleştiririz.

Pasta yapıp içine zehir atalım pastayı ben yaparım :smiley:

İm in -_-

He, zehir atmadan önce pastayı bana bi tattırmanız şartıyla gelirim.

Şantiye atıcam zehri yoksa kıvam tutmaz :smiley:

Peki kanında çıkan zehir oranını nasıl saklayacaksınız :smiley:

Aslında zehire pek ihtiyacımız yok,GRRM yaşındaki birisine hormonel salgıları arttırıcıbir ilaç yeter diye düşünüyorum,hem zehiri kandan anlayabilirler.Pastanın içine koyarsak hormon arttırıcı ilacımızı zaten pastanın içindeki malzemelerden olduğunu düşünüp o yaştaki bir adamın besinlerine dikkat etmesi gerektiğini düşünerek araştırmalar ve otopside fazla derine inmeyeceklerdir.

O değilde;Eve nasıl gireceğiz ?

Güzel fikir :smiley:

hadi onu da geçtim :smiley: martinin kitabının devamı için hiç bağı olmayan birkaç gence bırakmasını garip bulmazlar mı? :smiley:
-çok dizi izliyorum :D-

İhtiyaç Malzemeleri İçin Para Toplamalıyız.

-3 Adet Susturuculu Tabanca
-2 Adet Susturuculu M4A1
-5 Adet Epinefrin İğnesi
-1 Adet Transporter Minübüs
-1 Adet Mercedes Minübüs(işler iyi gitmesse araç değişimi)
-Kişi saysı kadar eldiven ve kar maskesi

Biraz pahalı olacak ama Amerika’da Türkiye’de ki kadar vergi alınmıyor.O yüzden çok fazla giderimiz olmaz.

M4A1 fiyatlarına baktım tam takım 2000 dolara geliyor(2.el)
Minibüsler ise ortalama 15 bin dolara bizim.

Son iki kitabı yazana kadar 25 bin dolar biriktirmemiz lazım.

Yeterince Breaking Bad izledim.İyi uyuşturucu yapabilirim.

George o kadar çok şey yaptı ki ben,Bran ile Meera’nın çocuğu olup 1 senede 24 yaşında olduğunu veya Robb ve Jeyne’in oğlu olduğunu bebekken emekleyerek tüm Lannister’ları boğduğunu yazsam bile hiç kimse tuhag bulmayacaktır bence

Güzelmiş kanka ;D

Kod adım; ‘‘0009’’

Ay ben iğne tutamam :SS
Ben kitapları taşırım :S

Kapıyı çalıcaz.İyi günler diyicez.Birimiz ağzını tutacak.İkimiz üstüne çullanıp içeri sokucaz.Sonra kapıyı kapatıcaz.Bunları yaparken dikkatli olmalıyız darp izi bırakmamalıyız.

Bende “0000”

Babam İsfalt’ta genel müdür yardımcısı,onların genel müdürü (Çağatay Reyiz.) İBB başkanı seçildi ve babamı da yönetici yaptı.Kendisi kankim olur kasaya girip 30 bin dolar çalsam kimse farketmez benim kütlemden fazla para var orada.

Tamam o zaman uyuşturucu yapmaya gerek yok para senin görevin.

@robb onu demek istemedim vasiyetini mutlaka polis/avukatlar okuyacak :smiley: