Haftaya Hangi Karakteri Öveceğiz?

@YeniAy_Ottoman 'un tavsiyesiyle oylamada tercihi üçe indirdim. Çünkü açtığım başlıklarda yeterince yorum yok.:pensive: Oylamada katılımın fazla olmasına rağmen…

• İyi olmuş, böyle devam. :+1: :ok_hand:
  • Eski düzen daha iyiydi. :-1: :x:

0 oylayanlar

• Rhaegar Targaryen :dragon: :microphone:
  • Ned Stark :wolf: :european_castle:
  • Robert Baratheon :deer: :hammer_and_pick:

0 oylayanlar

Oylamada herkes var da iş, yoruma gelince kaçıyorlar… Sanırım biz üyeler sadece oylama kısmını seviyorlar. :slight_smile:

2 Beğeni

Evet mesela Jaime seçilsin diye burada ne seçim politikaları izlendi. Uuuuuu bu hafta çok iyi olacak diyordum. Bir kaç kişi yazmıştı.

2 Beğeni

Çünkü Jaime’yi övmeye, anlatmaya kelimeler yetmez. Kim ki anlattım derse yalan söylemiş olur.

3 Beğeni

Jaime’de öveceğiz zamanı yakındır kardeşlerim ama bu hafta Ned övelim Jaime’e ettiği laflara rağmen insanlığımızı gösterelim.

1 Beğeni

@KAYANIN_ASLANI @Gilgamis @BasbugStannis

Siz geçen hafta foruma uğramadınız sanırım.

1 Beğeni

Ben biliyorum, yazdım da… az kişi yazdı dedi, o yüzden öyle cevap verdim.

1 Beğeni

Övüldü ama o kadar büyük operasyona daha fazla bir şey bekliyordum açıkçası. Tanrı Jaime Babacılar falan azdı.

1 Beğeni

Anlayamazsınız. Bu sevda bu seriden büyük bir sevda bir değil bin kez övsek yetmez.

3 Beğeni

Uzun yorumlar yazamadığım için Jaime övme şeysine uğramadım, kısa bir şeyler yazmak ayıp olur Jaime Babamıza.

2 Beğeni

Bu üçü de sevmediğim ve benim suçlu (ikisinin suçu sabit birisi Stark olduğu için masum kabul edilen) bulduğum karakterler. O yüzden benden övgü falan beklemeyin.

1 Beğeni

al birini vur ötekisine.birbirlerinden farkları yok.bunları öveceğime,arpa buğday döverim daha iyi.en azından bir şeye faydam olur.

1 Beğeni

Övmeye layık olduğunu düşündüğün karakteri yazarsan haftaya ankete ekleyebilirim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

yaptigim yorum cok agirdi farkindayim.sana karsi saygisizlik etme gibi bir niyetim yoktu bunu bil ! o 3 karekteride sevmiyorum.3 nu bir arada gorunce kendimi tutamadim.af buyur.istedigin gibi takil.sana akil vermek haddim degil.

1 Beğeni

Yanlış anlaşıldım…(yanlış anlattım :sweat_smile: ) Genelde yorumlarda gördüğüm ya da o hafta hakkı en çok yenen karakter kim ise onu ekliyorum. Yani ankettekiler zaten isteğe bağlı.:slightly_smiling_face: Mesela öncekilerde Jamie hariç hepsine nötrdüm. Başlığı benim açmama rağmen. Amaç haklıya hakkını vermek.

1 Beğeni