Haftaya Övülecek ASOIAF Karakteri

Geçen başlıkta yeni düzen %56’yla beğenilince devam kararı alınmıştır. Bir daha Robert ve Rhaegar’ı (uzun bir süre) ankete eklemeyeceğim. Başka karakterlerde var sonuçta ve 3’e indirildi seçenek. Buna göre oy kullanırsanız sevinirim. :slightly_smiling_face:

• Rhaegar Targaryen :dragon:
  • Sandor Clagane :dog:
  • Robert Baratheon :deer:

0 oylayanlar

1 Beğeni

Aslında sadece Robert ve Rheagar’ın olduğu bir övme anketi olsaydı daha ilginç olurdu .

Ne Robert ne de Rhaegar, ikisini sevmem. İkisi de bir kadın uğruna (Robert için bir kadın asla yetmez) diyarı kan gölüne çevirmişlerdir başta Elia ve çocukları olmak üzere on binlerce masumun kanına girmişlerdir. Yedi cehennemlerde yansınlar. Sandor Clegane ise tam bir katildir, ne çocuk ne de kadın fark etmez efendilerinin öldür demesi yeterliydi neyse ki sonra efendilerinden azat oldu ama yine de öldürmeye devam ediyor. Ama Sandor hiç değilse kendisinin kötü olduğunun farkında bazıları gibi rol yapmıyor. Bu yüzden kötünün kötüsünü seçmek gerektiğinden oyum Sandor Clegane’e.

1 Beğeni

Rheagara da bi kadın yetmiyo :d

1 Beğeni

Başlıkları açma amacımız, ağırlıkta GÖMDÜĞÜMÜZ kareketlerin iyi yönlerini görebilmek, paylaşabilmek yoksa FAVORİ BEBEĞİMİ ÖVELİM başlığı olsaydı en başta Jon’a oy verirdim yahut Sansa’ya asla oy vermezdim…

2 Beğeni

3 seçenek vardı hangisine oy verdiğimi neden ona verdiğimi ve diğerlerine neden oy vermediğimi açıkladım. Övülme safhasına gelince zaten ben yorum yapmayacağım o işi arkadaşlara bırakacağım.

Sevgili @Miro Jamie babamız da Rhaegar fanı idi ona nasıl oy vermem beni arada bırakma lütfen

Şu Rhaegar övülsün de kurtulalım artık. Her oylamada görmekten bıktım.

8 Beğeni

Evet.bu da degisik bir bakis acisi.bu gune kadar Sandor’un ovuldugunu ve ya yerildigini gormedim.sanirim tam ortada duruyor.ama diger 2 karekterlerin gomuldugunu cok gordum.anket sonuclarini senin bakis acina gore degerlendirip kendimi avutacam Ayça.tenk yu.saol canım.Jaime baba dini muritlerinde is yok zaten, bana bahana buldun.

@alpaltu oyunu niye degistirdin kardesim ? Sandor’a vermistin simdi Targ prensine gecmissin ? sebep ? insan bu kadar cabuk yon degistirir mi yahuu ?

1 Beğeni

Ben övdüm ya Sandor’u. İki tane başlık bile açtım. :smiley:

Alp, bu yazdığım bakış açısına göre bu hafta Rhaegar övelim diyebilir fikir değiştirmiş, ne var? :smiley: Kaç haftadır konuyor, seçilmiyor. Alya da uzun süre koymayacakmış bir daha seçilmezse. :smiley: Versin versin, son dönemlerde çok gömdüler gümüş prense, biraz övelim.

Rhaegar sonrası adayım Cat, ona da az gömmedim.

2 Beğeni

Gönlüm Sandor yanlısıydı ama Rhaegar görmekten bunaldım :joy::joy:

1 Beğeni

sen baskasin Ayça,Sandor’a ikimiz sahip cikiyoruz zaten :kissing_heart: gerisi fıssss gerisi Tırıssss (Sandor’a oy veren arkadaslari tenzih ederim! hepinizini kayda aldim ! 6 kisisiniz pardon 7 olmus !)

1 Beğeni

Sandor adamdır, gerisi yalandır. Nokta.

2 Beğeni

Alp kolpacı hemde dümenci

Ve sandık Rheagar diyor. Evet Fırtına Burnu’nu görelim .

Yıllar sonra Rhaegar’ı özgürce övebilecek olmamdan dolayı mutluyum. Forum Rhaegar’ın şanlı zaferini unutmayacak!!!

3 Beğeni