Haftaya Yalnızca Öveceğimiz Yani Gömmeyeceğimiz ASOIAF Karakteri

• Robert Baratheon :deer: :hammer_and_pick:
  • Rhaegar Targaryen :dragon: :crossed_swords:
  • Asha Greyjoy :axe: :squid:
  • Theon Greyjoy :squid: :european_castle:
  • Cat Tully :fish: :face_with_symbols_over_mouth:

0 oylayanlar

3 Beğeni

Başlık çok açıklayıcı olmuş. ahahahahhaha

4 Beğeni

Teşekkürler. :sweat_smile:

Başlığı böyle yapmak şart olmuştu artık.:smile: Rhaegar’ı da öveceğiz artık format bu.

Benden başka da kimse Theon’a oy vermemiş.

1 Beğeni

Theon hoştir güzeldir niye oy vermiyirsiniz😂

1 Beğeni

3 olduk :joy::joy: ama Asha da atasım gelmiyor değil :joy::joy:

Başlık çok isabetli bir karar olmuş ama hissediyorum “kadın kaçıran çöp prens” diyen çıkacak.

4 Beğeni

Kız kaçırdı lol kehanetçi prens lol muhabbeti de sıktı cidden. Sanki eser 21. Yüzyılda geçiyormuş gibi “kehaneti önemsedi ama” tarzı yorumlara tilt oluyorum zaten. Hadi gene sadece kehanet olsa neyse. İşin içinde aşk var, bu Lyanna tarafı zaten isyan edecek falan. Ama yok. Kız kaçırdı da kız kaçırdı. Siyasi sebeplerle Lyanna’yı istemediği adamlara verenlere laf yok ama.

4 Beğeni

Lyanna’yı kaçırmadı beraber kaçtılar anlayın artık!:smile: Ama karısını aldatmış olmasından dolayı ben de biraz sevemiyorum gibi. Ama överim yani. Rheagar’ın da iyi özellikleri var.

Rheagar olsa eğlenceli ve ilginç övgüler görürdük aslında . Asha zaten övülecek karakter niye tekrar övelim

Kadının gücü işte yaşa Asha

6 Beğeni

En azından farklı birinin bahsi geçer. Rhaegar zaten son zamanlarda artışta övülme konusunda. Bu başlık olmasa Asha’nın adı bile geçmiyor. Diğer türlü r dense “Rhaegar güzel adamdı” diye konuşulmaya başlanıyor resmen. Bence farklılık olarak iyi olabilir. En azından ben bu sebeple oy attım.

2 Beğeni

Bakalı baya olmuştu Rhaegar ı övmek için nerden giriyim diye düşünüyordum ki Asha önde. Güzel bir sürpriz oldu en sevdiğim kadın karakter ve en ideal yöneticilerden biri.

Oley tanrıçam kazanıyor.

Format ne şimdi herhangi bir konuda yorum yazarken cümle arasında kazananı mı övüyoruz ? Yoksa direkt bu konuda mı övüyoruz ?

Kazanan kişi içim konu açılıyor onun altında övüyoruz

1 Beğeni

Rhaegar neden kazanıyor anlamış değilim. Rhaegar eleştiri aldığı başlıklarda bile bazı kişiler yine kendisini övüyor. Ama Asha ne eleştiri alıyor ne övgü tamamen unuttuğumuz bir karakter. Farklı kişilerin çıkması daha güzel olurdu ama popülerite bunu engelliyor sanırım😞

2 Beğeni

Theon , Robert ve Cat’e oy verenleri Asha’ya oy vermeye çağırıyorum. Assemble !

2 Beğeni

Ölen karakterleri değilde. Seride gördüğümüz karakterleri övsek.

2 Beğeni

@saliharda @kratos @ThomasShelby @KAYANIN_ASLANI @Jon_Snow sizi davamıza çağırıyoruz. :grinning:

Benim Demir Kraliçe: Asha Greyjoy yazım dışında hakkında yazı yok galiba. Varsa da ben görmedim/hatırlamıyorum.

1 Beğeni

Bu çabamı gör Asha!!!
Seni başkan yaptıracağız

1 Beğeni