Hane sistemi özelliği tekrar aktif

Eski sistemde kullandığımız hane sistemi özelliğine benzer bir sistemi yeni sistem için de aktifleştirdim.

Şu anda sadece 9 büyük hane seçilebiliyor:

• Arryn Hanesi
  • Baratheon Hanesi
  • Greyjoy Hanesi
  • Lannister Hanesi
  • Martell Hanesi
  • Stark Hanesi
  • Targaryen Hanesi
  • Tully Hanesi
  • Tyrell Hanesi

İlerleyen süreçte diğer haneleri de eklemeyi planlıyorum.

Nasıl kullanılır?

Bu özelliği kullanmak isteyen üyelerin “Tercihler > Profil” sayfasının en altındaki “Haneni Seç” kısmından hane seçimini yapması gerekiyor.

image

Örnek Önizlemeler

Mesaj görünümü

Profil görünümü

:rocket:

Westeros'un en güçlü hanesi

Sahane olmus, tesekkürler :blush:

Eski özelliklerin döndüğünü görmek güzel. Daha başlangıç aşamasında olduğu için geliştirilebileceğini varsayıyorum. Örneğin kullanıcı adımız seçilen hanenin rengine bürünebilir. Yeni eklenecek hanelerin yanında Gece Nöbeti, Kralmuhafızları gibi kendi armalarına sahip örgütler de bulunabilir. Hatta belki Bryden Tully, Aegon II gibi kişisel armalar da eklenebilir. Bir de hane seçince şu isim çok garip bir yerde görünüyor. O ismi üste alma şansımız var mı? Hatta ve hatta hane armasını profil resminin de önüne yerleştirip sağına profil resmi ve ismi koymayı düşünebiliriz.

Güzel özellik olmuş. Kimin ne olduğunu göreceğiz… Özellikle ejderlere karşı aşağı kanda olanlar kendilerini belli edecekler. Ehem bir de krakenlere karşı aşağı kastta olanlar tabi :sweat_smile:

Yalnız anladık ki demir tahtta bir Greyjoy oturuyormuş. Hoş değil .s

Evet, ben de fark etmemişim Greyjoy olduğunu. :smiley:

Özellik için teşekkürler, harika oldu. :slight_smile:

Tebrikler Bekircem. Lütfen kısa zamanda Faceless men ve Külizinin Marbrandlarının sancağı eklensin.

Hoss olmus…guzel olmus…Eline sağlik…ben şimdi hangi haneyi seçicem bilemedim :thinking: Clegane’lerin 3 tazısı yok…Lannister’lere hizmet ettim…Stark kızlarını korudum…Jon ve Dany’nin yanında savaştım yani Targaryenler ile de munasebetim var ama her 3 haneye de mensup degilim.Sanırım bir süre bağımsız takılıcam.

Yihuuuuuuuuuuuuuuuuuuu yaşasın ya

Sonuç olarak en son Targaryenlerin safına geçtin. Gel bize katıl.

Doğru söylüyorsun.Büyük olasılıkla Targaryenlar için savaşırken ölücem.Oyleyse ben bir Targaryen’ım :grin:

51 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: Westeros’un en güçlü hanesi

Böyle şeylerin geri gelmesi çok çok güzel. İmzalar vardı eskiden birde altta çıkardı umarım onlarda gelir

Lordum umarım Lannisterlarla gönül eğlendirmiyordur? Yerleşkeniz olan Castamere’in kalıntılarına göz gezdirin lordum, orası harabeden daha fazlası.

EKLEME: Önceki yorumumda belirttiğim ismin altta gözükme sorunu ile ilgilendikleri için @bekircem 'e şükranlarımı sunuyorum. Make Forum Great Again!

Başta @bekircem olmak üzere diğer forum moderasyonuna naçizane bir öneri olarak. Minör önemli haneleride eklemenizi öneriyorum.
Menzil için Hightower, Kuzey için Manderly Hanesi gibi. Ayrıca üyenin mevcut hanenin renklerine bürünmesinin de güzel bir fikir olabileceği kanaatindeyim.

Sen en çok Stannis’in kalpli alevlerindeki hane arması gelirse sevinirsin :slight_smile:

Öyle var mıydı eskiden?

Eğer gelirse bir süre kullanabilirim. Stannis babayı da severiz her ne kadar gerçek Westeros kralı olmaktan çok çelişkilerin kralı olsa da. Hem onda da ejderhanın kanı var.

Bende Joffrey’nin geyikli aslanlı sancağından istiyorum.

Euron’un kişisel armasıda iyi olabilir Tyrell yerine o konulabilirdi

Madem burası dert köşesi oldu bende meramı mı söyleyeyim.Sevgili moderator kardes,Bekir bey ; bu arka plan resimlerine bir ayar cekerseniz iyi olur.Sabahtan beri 20 resim indirdim ; Boyut kucult,boyut buyut bir turlu oturtamadim.Fıtık oldum.Diger arkadaslarin halide farkli degil.Kiminin eski Televizyonlardaki gibi takla atmis.2-3 kareye bolunmus ; kafa marasta,ayak urfada…,kiminin de yazilari sigmamis vs.Belki onemli bir konu degil ama yinede soyleyeyim dedim.icimde kalmasın.

EKLEME : Eskiden açtığımız başlıkları duzelttigimizde (Sanırım yorumlarda da synıydı) liste başı oluyordu onu düzeltmissin eyvallah birde yorum sildigimizde liste basi olmasa cok iyi olur.Baslıga tıklandıgında " Yorum geri alındı" yazını gormek pek hos olmuyor.Bunlar benim nacizene goruslerimdir daha dogrusu gozlemlerim.Dikkate alıp,almamak sizi kalmıs.Kolay gelsin.

@bekircem

Weseros’un en güçlü hanesi omayacakta senin kendini karga zanneden, tuzlanmış kalamarını mı koysunlar? Afedersin ama buna “kargalar” bile güler. Kahraman Garlan Tyrell ve Redwyne donanması kafası biraz karışmış bu kalamarı Arbor Altını ile mideye indirir.