Hanedan arması nasıl alınır?

Forumda çoğu arkadaşda gördüm mesela ulu kurt alıyorlar ben ayarlarda bulamadım yardımcı olur musunuz?

Tamamdır buldum masaüstünden bakmam lazımmış :smiley:

Robb çok özür dilerim, özelden yazdığını gördüm, telefonda idim, sonra cevap veririm dedim ama unuttum.

(Flood’a dikkat :smiley: )

Hep unutuyorum flood olayını dikkat edeceğim bundan sonra :slight_smile: Bu arada Kralım sadece bir tek kişidir o yüzden 'K’yi büyük yazdım ona da dikkat :joy:

Vallahi flood ve yanlış yere başlık açmaktan 2 uyarı aldın, 3.'de 1 hafta sessiz rahibelere katılırsın bilesin :smiley: Unutma yani :slight_smile:

Aman aman Yedi bizi korusun. İyi günler lord’m. Teşekkürler lord’m. Uyarmanız yeter lord’m.

Kendimi Slynt seni de Jon gibi hissettim; o da böyle konuşmuştu ona karşı. Dalga geçiyordu adamla ahahahahahha :smiley:

Yok efendim ne dalgası. Bir insan lord’yla dalga geçemez. (Bi ceza daha yersem Tüten Deniz’e gidiyorum biletimi aldım bu e-bilet olayı falan güzelmiş limanda PNR’ı okutup binicem gemiye.)

:joy::joy::joy::joy: Saygılar efem :slight_smile:

1 Beğeni

Benim kaç hakkım kaldı?

Kısaltmadan 1 uyarın var, bu konuda 1 hakkın daha kaldı sonra sen de sessiz rahibelere :slight_smile: Diğer konularda uyarı almamışsın :slight_smile:

Birşey sorucam modlar uyarı alabiliyor mu :smile:

Sebep? Bir şey mi gördün? :grin:

Mantıken kurallara uymayacak olsak, mod olmayız :slight_smile:

Gördüm bir kere :slight_smile:

Nasıl alınıyor ben bilmiyorum anlatır mısınız?

Profilden tercihler kısmında.