Hanedanlar Spor Kulübü Olsaydı

Lannister=Galatasaray
Arryn=Beşiktaş
Tully=Trabzonspor

Sizce başka ne olabilir?

0 Likes

Renkler ve amblemden yola çıkıp Galatasaray = Lannister diyorsunuz galiba ama biraz daha derin bakarsak, Galatasaray tam Targaryen. Fenerbahçe ise Lannister :smile:

0 Likes

Bence Targaryenlerden iyi gençler birliği olu

0 Likes

Renklerden giderseniz, olur tabi :smile:

0 Likes

Alttan altta fenere gömüyorsunuz

0 Likes

En zengin ve genel olarak istikrarlı, aynı çizgide ilerleyen, ülkenin en önemli kulüplerinden biri olduğu için Fenerbahçe’yi Lannister hanesine benzetiyorum.

0 Likes

He ben de ikisinin de yaptığı hilelerden dolayı benzettiniz sandım pardon :slight_smile:

1 Like

Doğrusu Fenerbahçeli olmama rağmen ben de Fenerbahçe=Lannister diye düşündüm. Ama Targaryen çok ayrı. Bence hiçbir spor klubü bu payeyi taşımayı hak etmiyor Türkiye’de.

0 Likes

Güneş spor olabilir belki

0 Likes

Targeryan: Barcelona
Messi de Jon Snow :S

1 Like

Fenerbahçe net Lannister kimse sevmiyor ikisini de

1 Like

Fenerbahçe Baelish hanesi olurdu.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSvS2L4JuEMN5-9ekkEz9ofZNvzd0Jc-9pJAYVbge-_J5vq1ED4

0 Likes

Galatasaray=Lannister
Beşiktaş=Stark
Trabzonspor=Tully
Fenerbahçe=Targaryen
Başakşehir=Baratheon

0 Likes

Stark : Göztepe
Lannister : Karşıyaka
Tully : Altay
Martel : Ankaragücü
Arry : Bursaspor
Tyrell: Eskişehirspor
Baratheon: Trabzonspor

0 Likes

Klüp olarak bilemem de Dany = Trabzonspor çünkü hakları olmayan şeyleri hakları gibi istiyorlar :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 Likes

Tüm her şey bir yana bunu okuyunca çok güldüm :joy::joy::joy::joy: Çok iyi :ok_hand:t2:

2 Likes

Teşekkürler efenim :joy::joy:

2 Likes

kahkaha attım :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Renk seçimi ve hane arması yüzünden ilk akla bu geliyor, biliyorum ama bence hiç doğru değil. Kibirli karakterleri “biz en iyisiyiz, her şeyin harikasını hak ederiz.” gibi havalarından dolayı Lannister = Fenerbahçe.

0 Likes

Stark=Beşiktaş
Lannister=Fenerbahçe
Targaryen=Galatasaray
Tyrell=Trabzonspor
(Bonus: Golden Company=Başakşehir)

0 Likes